Zeus Ceramica

Україно-італійська компанія з виробництва кахлю і плитки «Zeus Ceramica» на сьогоднішній день вважається однією з найпопулярніших не тільки в Україні, але і в Європі. Це підприємство стало першим проектом, який запустили спільно з італійськими експертами. Завод компанії був відкритий в далекому 2003 році.


Товари від 25 до 48 з 40

Сторінка:    
  1. 1
  2. 2

Zeus Ceramica: 10 фактів про Український завод з Італійськими традиціями

Факт 1:
На заводі Zeus Ceramica роблять тільки керамограніт

Ми можемо довго розмірковувати про відмінності технічного та інтер'єрного керамограніта, а також особливості керамогранітних сходиноксходинок, але факт залишається фактом. Зевс Кераміка виготовляє тільки керамограніт. І робить це краще за інших.

Факт 2:
Керамограніт Zeus Ceramica роблять з кращої у світі сировини

Керамограніт виробляють з пегматита, польового шпату, високоякісного піску і вогневитривалої глини. Цю глину вважають найкращою і використовують у своєму виробництві відомі плиткові заводи Іспанії та Італії. Мало не забули, ця глина добувається у нас, в Україні.

Факт 3:
Працівники заводу проходять навчання в Італії

І це правда. Щоб домогтися високої якості плитки, на підприємстві з перших днів було встановлено обладнання найкрутіших італійських марок: SACMI, PROTEO, CMF, ICF. Для роботи з ним усі співробітники навчаються на італійському заводі.

Факт 4:
Батьківщина заводу Зевс Кераміка - Слов'янськ

У далекому 2003 році, з міркувань близькості до глиняних кар'єрів, у Слов'янську (Донецька обл.) було побудовано завод з виробництва плитки. Дуже важливо було не модернізувати старе підприємство, а будувати щось нове, можна навіть сказати революційне, з продукцією, гідної світового ринку.

Факт 5:
На Zeus Ceramica працюють роботи

Виготовлення плитки повністю автоматизовано. Всіма процесами на заводі керують промислові комп'ютери: починаючи з етапу замішування сировини, закінчуючи упаковкою готової продукції. Про те, як виготовляють плитку, ви можете почитати в нашій статті: Як «Керама Експерт» на завод «Зевс Кераміка» ходив.

Факт 6:
Плитка Zeus Ceramica продається в усьому світі

Приблизно половина всієї плитки, яку виготовляє Зевс Кераміка, йде на експорт. Європа, Канада, США вже давно помітили, що керамограніт такої ж якості у них стоїть на багато дорожче. Плитка має всі міжнародні сертифікати, і іноземці з радістю її скуповують.

Факт 7:
Малюнок дерева на плитку наносить принтер

Плитка Зевс Кераміка відома своєю якістю і різноманітністю фактур. Керамограніт під дерево, бетон, камінь, мармур. І в кожній колекції по кілька видів малюнка. Все це можливо завдяки технології Inkjet, яка по суті своїй - струменевий принтер із супер-стійкими барвниками.

Факт 8:
Плитку Zeus можна укладати без швів

Весь секрет у ректифікації керамограніта. Після випалу всю плитку однієї партії обрізають з країв високоточним верстатом і роблять її абсолютно однаковою. Сенс у тому, щоб зробити плитку єдиного калібру з максимальним відхиленням (Тільки уявіть!) лише 1,5 мм, яку можна укласти впритул, без видимих ​​швів.

Факт 9:
Плитка Зевс витримає будь-який апокаліпсис

Дощ з градом, мороз -30, різкі перепади температур, розлита кислота і навіть діти з фломастерами - керамограніт Зевс Кераміка витримає все. Спеціальна лабораторія перевіряє плитку впливом різних факторів і щоразу дає найвищу оцінку її стійкості.

Факт 10:
Прямо на заводі не можна купити плитку Zeus Ceramica

На заводі, як це буває на багатьох підприємствах, немає магазину готової продукції. Тому що керамограніт - це не штучний товар. Його не беруть на пробу або в якості сувеніра друзям. Щоб купити плитку Зевс Кераміка, вам потрібно звернути до офіційних дистриб'юторів, одним з яких є інтернет-магазин KeramaExpert.ua.

Почекайте...