Плитка для підлоги

Вам може знадобитися плитка на підлогу житла, офісу, приміщення магазину, складу або виробництва. У різних інтер'єрах може знадобитися використання міцною, матовою, широкої або вузької плити. Для будь-яких цілей ми пропонуємо безліч варіантів підлогового кахлю.
Фільтри

Плитка для підлоги – це надійний і довговічний матеріал, який тримає високу планку серед існуючих покриттів для підлоги.

Технічні характеристики

Ми радимо чітко продумати технічні вимоги, яким повинна відповідати плитка для підлоги.

Фахівці виділяють три основні показники:

  1. 1. Твердість. Визначається за допомогою 10-бальної шкали Мооса, де кожен рівень характеризує міцність природного мінералу. Для підлогового покриття обирайте плитку вище 7 балів.

  2. 2. Зносостійкість. 3-я ступінь підходить для жилих приміщень з незначною прохідністю, а 4 і 5 – витримують посилене навантаження у промислових і громадських місцях.

  3. 3. Пористість. Показник характеризує відсоток води, яку вбирає плитка для підлоги після занурення у неї на 2 години. Чим нижче показник, тим вище морозостійкість і міцність на вигин.

Для зовнішнього застосування обирайте вироби з керамограніту. Матеріал має стійкість до перепаду температур, витримує морози до -50° С і практично не поглинає воду.

Корисна інформація

Глянсова плитка для підлоги призначена для приміщень, де немає великого навантаження. Бруд, який залишається на підошві, утворює дрібні подряпини на глазурованому матеріалі. Тому для передпокоїв, холів і вестибюлів, а також для громадських місць підходить матова плитка для підлоги.

Якщо ви плануєте купити плитку для підлоги на кухню, то у жодному разі не обирайте фактурний виріб. Доцільніше придбати плитку на підлогу з гладкою поверхнею та з забарвленням, що приховає випадкову пляму від жиру або дрібні пошкодження.

У нашому асортименті ви підберете плитку для створення будь-якого малюнку, а також зможете зімітувати покриття з паркету або ламінату. Плитка під мармур максимально точно копіює природний матеріал і, так само як і плитка під камінь, доповнить дизайн приміщення натуральними і природними нотами.

Плитка під дерево стане головним доповненням сучасного стилю. Виріб гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр і підкреслить тонкий смак своїх власників.

У нашому магазині представлена плитка для підлоги, яка відповідає всім необхідним вимогам. Купуйте якісну продукцію у нас і не переплачуйте за бренд.

Почекайте...