Фільтри

Плитка для кухні на стіни

Складно уявити дизайн кухні без керамічного облицювання. Плитка у кухню на стіни - це практичний і довговічний матеріал. Різноманітність малюнків і фактур дозволяє створювати неперевершені фони.

Ідеї для дизайну

Облицювання кімнати часто ділиться на фартух (ділянка над робочою зоною) і решту території. Для вибору матеріалу для фартуха необхідно приділити увагу практичним особливостям. Решта площі менше схильна до забруднення, тому у вас є більше можливостей для експериментів з фактурами і кольоровою гамою.

Ми рекомендуємо вам пройтися по нашому асортименту. Переглядаючи фотографії, ви обов'язково знайдете для себе цікаве рішення. Плитка у кухню для стін представлена в яскравих ілюстраціях, імітації каменів, дерева і бетону, а також у ніжних і контрастних кольорових композиціях.

Стилі для кухні:

  1. 1. Англійський стиль. Підходить для консервативних людей з тонким смаком. Формат передбачає строгість у лініях і формах. Сучасний погляд фахівців вносить певні зміни в забарвлення. На відміну від Вікторіанського напрямку тих часів, допускаються яскраві кольори і багатий декор. Популярна плитка на кухню на стіни з прямими лініями або у вигляді цегляної кладки.

  2. 2. Японський стиль. Підходить для маленького приміщення. Згадайте, японці завжди жили у невеликих будиночках, але все ж їх тип інтер'єру славиться в усіх країнах. Основа - природне світло і прості матеріали. Можна купити плитку у кухню на стіни у вигляді дерева, і скомбінувати її з бежевою палітрою або забарвленням з ієрогліфами.

  3. 3. Морський стиль. Хотіли б ви знаходитися на кухні і відчувати навколо себе атмосферу розслабленості і повного релаксу? Додайте до інтер'єру блакитний, бежевий або синій кольори, докупіть тематичні дрібнички. Результат забезпечений.

  4. 4. Італійський стиль. Передбачає використання природних матеріалів. Особливо цінується дерево, камінь і візерунки. Якщо ви плануєте купувати масивні дерев'яні меблі, то даний стиль як раз до речі.

Пам'ятайте, який би формат ви не обрали, у вас є всі підстави коригувати забарвлення. На сьогоднішній день актуально поєднувати кілька стилів в одному інтер'єрі, або створювати свій індивідуальний формат.

Загальні рекомендації

Шановні гості, обираючи варіант плитки, ви можете розгубитися серед розмаїття асортименту. Ми наполегливо рекомендуємо продумати приблизний план для того, щоб мати хоч найменше уявлення про плановане оформлення.

Якщо у вас виникли складнощі у вирішенні будь-яких питань, телефонуйте. Наші співробітники обов'язково вам допоможуть.

Будьте впевнені, кожна плитка в кухню на стіни відповідає необхідним технічним параметрам. Ми реалізуємо якісний товар. Приємних покупок!

Почекайте...