Фільтри

Плитка під бетон

Затишні, холодні і одночасно стильні фони здатна створити плитка для стін під бетон. Кольорова гама ідеально виглядає на кухні, у ванній кімнаті, в холі і в коридорі.

Новий формат може здатися ризикованим для багатьох клієнтів, однак ті, хто зважився придбати таке забарвлення, вже насолоджуються крутим інтер'єром і неповторною атмосферою затишку.

Можливості для дизайну

Плитка під бетон на стіну представлена у гладкій фактурі і з матовою поверхнею. Ви можете створювати власні дизайнерські рішення, комбінуючи однотонні палітри зі вставками з орнаменту.

Ми виділили кілька варіантів популярних комбінацій на сьогоднішній день:

  1. 1. Настінна плитка під бетон у поєднанні з дерев'яними вставками. Два ніжних забарвлення акуратно виглядають в інтер'єрі. Деревинний малюнок додає теплі нотки.

  2. 2. Орнамент. Класичні зображення давно радують власників квартир і будинків. І, що найцікавіше, вони з кожним роком лише набирають свою популярність. Сміливо використовуйте орнамент для прикрашення.

  3. 3. Ніжні стіни і темна підлога. Доповніть інтер'єр гарнітуром з аналогічною кольоровою гамою і ви отримаєте класичний дизайн у стильному виконанні.

  4. 4. Плитка для стін під бетон у поєднанні з фотозображенням або картиною. Причому чим сміливіше вставку ви підберете, тим ефектніше виглядатиме комбінація в цілому.

Ми рекомендуємо пройтися по нашому асортименту, де представлені нові моделі плит. У вас є можливість вибрати серед квадратних і прямокутних форм.

Практичні особливості

Плитка під бетон на стіну добре приховує розводи і плями. Якщо ви оформите нею ванну кімнату, то вас не будуть турбувати характерні забруднення. Ми рекомендуємо підбирати для стін гладку поверхню.

Для коридору і зали підходить фактурне облицювання. Це може бути цегляна кладка або просто шорстка продукція.

Для кухні найкраще використовувати орнамент. Особливо це стосується фартуха, якщо ви бажаєте зробити його максимально зручним для користувачів. У даному випадку підійде гладка плитка або поверхня з об'ємними опуклостями.

Усі матеріали, які ви бачите на сторінках даного сайту, є якісними. Наші постачальники – це люди, з якими ми співпрацюємо багато років.

Ми раді відповісти на будь-які ваші запитання і відправити вподобані зразки матеріалів. Не забуваємо балувати постійних клієнтів акціями та знижками.

Приємних покупок!

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...