Про компанію

Компанія «Керама Експерт» спеціалізується на продажу керамічної плитки, керамічного граніту, супутніх матеріалів та інструментів. Приватне акціонерне товариство забезпечує поставки плитки оптом і в роздріб.

Трохи історії

Підприємство було засноване в 2011 році, в Слов'янську (Донецька область), в родовищі унікальної білої глини. Саме тут, дуже давно, польські підприємці Дзєвульскі і Лянге, за допомогою вітчизняного кераміста Кузнєцова заклали давні керамічні традиції.

За час існування компанії, наша робота не викликала жодної претензії. А коло постійних клієнтів стрімко розширюється в усі куточки України і Європи. Репутація торгової мережі створювалася роками бездоганної роботи, вивчення споживчого попиту і нових напрямків ринку.

В результаті, інтернет-магазин KeramaExpert.ua є лідером продажів і постачань популярних колекцій плитки і керамограніта.

Наші постачальники

Ми співпрацюємо з надійними виробниками, робота яких оцінюється не назвою бренду, а якістю продукції:

  • Zeus Ceramica має одну з найбільш продуктивних і сучасних ліній в Європі і випускає близько 9 млн квадратних метрів плитки на рік.
  • Cersanit - польська велика впливова компанія, яка виготовляє найкращі продукти для ванних і туалетних кімнат.
  • Kerama Marazzi - провідний виробник керамічної плитки і керамограніта в світі, який є частиною найбільшого в світі концерну МARAZZI GROUP.
  • Opoczno - виробництво з великою історією. Фабрика була відкрита компаньйонами Яна Дзєвульскі і братів Юзефа, Владислава Лянге ще в 1883 році.
  • Vivacer - китайська компанія славиться високою якістю і займає лідируючі позиції на світовому ринку.
  • Golden Tile - об'єднує плитковий завод в Харкові, компанію по добуванню глини «Шахтострой» і офіційного дистриб'ютора ТОВ «Golden Tile».

Це лише малий список постачальників, чию продукцію реалізує інтернет-магазин KeramaExpert.ua

Якість продукції - це наша відповідальність

Назва бренду нічого для нас не вирішує, поки ми самі не перевіримо якість продукції. Строгий контроль виконується в спеціальній лабораторії, рівень якої не поступається сучасним фабрикам. Ми не продаємо чужий бренд - ми впевнені в силі свого!

Ми робимо все можливе, щоб спростити для вас процес покупки

Оформити замовлення в KeramaExpert.ua дуже просто. У найближчі терміни, вам зателефонують менеджери, узгодять дані по часу і адресою доставки і відправлять продукцію з найближчого складу. Приблизний термін поставки - 3 дні.

Оплатити замовлення можна абсолютно будь-яким способом:

  • безготівковий розрахунок;
  • за допомогою банківської карти безпосередньо на сайті;
  • готівкою при отриманні товару.

Для юридичних осіб, ми надаємо пакет всіх необхідних документів, ПДВ.

Наші магазини - KeramaExpert.ua і мережу шоу-румів «Плитка Expert»

 В наших магазинах «Шоу Рум KeramaExpert.ua» і «Плитка Expert», співробітники надають послуги з консультування та дизайну, а також можуть посприяти в доставці і установці придбаного вами товару.

Для того щоб ви легко визначилися з вибором відповідної колекції для вашого дизайну, в інтернет-магазині KeramaExpert працюють консультанти.

Ви отримаєте розрахунок потрібної кількості матеріалу, рекомендації по дизайнерським питань і допомогу в колірних і фактурних рішень.

Оцініть нашу плитку наяву

У разі якщо ви не готові довіритися віртуальному вибору - залиште заявку, і ми відправимо Вам зацікавили вас зразки. Ми прекрасно розуміємо, що експериментуючи і моделюючи інтер'єр, вам буде потрібно кілька варіантів, тому, ми висилаємо стільки зразків колекцій, скільки ви скажете. Детальніше…

У нас є все, що вам потрібно

Ми реалізуємо керамічну плитку і керамограніт для всіх типів поверхонь. Співпраця з великим числом виробників з різних країн, дає нам можливість працювати з товарами різних цінових категорій і володіють різними технічними характеристиками.

У нашому каталозі представлені:

Вам не потрібно бігати по магазинах. У нас є все і в одному місці.

Ретельно відібрані торгові марки не дають можливості засумніватися в добротності продукції! Репутація - понад усе!

Почекайте...