Фільтри

Керамограніт для кухні

Плитка – це практичний і надійний матеріал. Керамогранітна плитка для кухні має всі технічні характеристики для того, щоб ваше перебування у приміщенні було приємним, затишним і безпроблемним.

Переваги керамограніта

Процес виготовлення полягає у дотриманні природного вмісту при високих температурах. У результаті керамограніт у кухню виходить міцним і тривким.

Основні технічні характеристики:

  1. • витримування зміни температур від +50 ° до -50 °;

  2. • стійкість до вологопоглинання;

  3. • гігроскопічність;

  4. • жаронепроникність.

Пігмент поширений по всій площі продукції, відповідно керамограніт на кухню не змінює відтінок при дії сонячних променів і ультрафіолету. Маленькі подряпини також не позначаться на малюнку.

Асортимент

Ми зібрали актуальні для 2018 року варіанти плит. Кожен тип розподілений за технічними параметрами і відповідає своєму призначенню. Для стін ви підберете гарні варіанти зі зносостійкістю до 2 рівня, а для підлоги – до 5.

Варіанти нашої продукції:

  1. 1. Квадратна керамогранітна плитка для кухні у різних кольорах. Зручні рішення для облицювання у вигляді шахової дошки. Розміри продукції різні, що розширює можливості для реалізації ідей.

  2. 2. Мармурові візерунки. Ваша кухня перетвориться у вишукану їдальню. Пройтися по мармуровій підлозі у домашніх капцях з ранку – мрія будь-якого цінителя краси. А якщо виконати облицювання стін у вигляді каменів або дерева, то затишок вам забезпечений.

  3. 3. Малюнки. Керамограніт на кухню у вигляді яскравих зображень використовується для покриття всієї площі і для виділення певних ділянок. Наприклад, можна виділити місце для прийняття їжі, де буде стояти красивий скляний стіл.

  4. 4. Дерев'яні зображення. Дерево завжди вважалося самим затребуваним матеріалом. Природного кольору ніколи не буває багато. Чим грубіше ви візьмете забарвлення, тим більш домашньою буде виглядати кімната.

Ми рекомендуємо обирати для підлоги гладку фактуру. Якщо ви плануєте часто готувати обіди і вечері, то підбирайте квітчасті поверхні, щоб приховати незначні забруднення до моменту прибирання.

Пам'ятайте, що прораховуючи кількість товару, потрібно враховувати 10-15% на запас.

Приємних покупок!

Ми неодмінно вас проконсультуємо з усіх додаткових питань. Будьте впевнені, ви обрали правильний інтернет-магазин, де немає переплати, низької якості і дискомфорту.

Почекайте...