Плитка під Соти

Восьмиугольная и Шестиугольная Плитка
Фільтри

Товари від 1 до 24 з 45

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2

Товари від 1 до 24 з 45

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2

Світова мода продовжує радувати нас новими ідеями і можливостями. Плитка для підлоги ромбами прийшла на наш ринок зовсім недавно, але вже встигла стати улюбленицею для дизайнерських проектів.

За характеристиками і практичністю плитка гексакон не відрізняється від звичних нам форм і фактур. Виріб використовується і для стін, і для підлоги.

Особливості оформлення

У нашому магазині представлена плитка для підлоги соти в однотонному виконанні, у вигляді каменю і з нанесенням орнаменту. Матеріал створює приголомшливий ефект і відкриває нам нові формати в інтер'єрі.

Плитка соти ідеально поєднується зі звичними формами виробів. Матеріал красиво виглядає як у вигляді окремих зон, так і повністю.

Можливості застосування:

 1. 1. Продумуючи дизайн, зверніть увагу, що плитка для підлоги соти може бути викладена в різних напрямках. Кожен варіант укладання створює абсолютно унікальні ефекти.

 2. 2. Плитка соти полюбилася дизайнерам також через можливість грати з контрастами. Чим більше бічних сторін, тим яскравіше і більш насиченою виходить малюнок.

 3. 3. Плитка восьмикутна здалеку нагадує форму кульок. Якщо ви обираєте ніжну палітру, то в результаті отримуєте вибитий малюнок на підлозі. На заміну строгим лініям приходять ніжні і м'які форми.

Майте на увазі, що укладання такої плитки потребує впевнених рук майстра. У місцях з'єднання зі стіною виріб потрібно обрізати. Враховуйте це і прораховуйте кількість з резервом у 15-25%.

Шестикутна плитка в інтер'єрі

Якщо ви визначилися з вибором лицювального матеріалу, ми наполегливо рекомендуємо пофантазувати над декором. Ми зібрали кілька яскравих ідей, які дозволять вам поглянути на рутинний процес ремонту творчо і з ентузіазмом.

Сміливі рішення:

 1. 1. Ідея для кухні: Робоча зона оформлюється плиткою під ламінат. Шестикутна плитка для підлоги викладається на ділянці для прийому їжі. Візуально одна зона плавно переходить в іншу, абсолютно не схожу на неї, ділянку.

 2. 2. Для кімнати. Стіни оформлюють ромбами білого або бежевого кольору. А шестикутна плитка для підлоги виконується в контрастних забарвленнях. Такою ж палітрою слід заповнити і невелику ділянку на стіні. У вас вийде картинка, в якій яскраві кульки заповзають на стіну з підлоги.

 3. 3. Ванна кімната. Плитка для підлоги шестикутна добре поєднується зі стіною у вигляді цегляної кладки. Також до цієї підлоги підходять аналогічні соти або ніжні малюнки.

Шестикутна плитка відкриває вам нові горизонти для творчих ідей і натхнення. Ми раді бути вам корисними і з задоволенням підберемо для вас найкращі варіанти.

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...