Магазин Керамічної Плитки KeramaExpert.ua ШОУ РУМ

Місцезнаходження і контакти


Переглянути детальнішест.м. Осокорки

вул. Здолбунівська, 7г

ТЦ NOVUS

Вхід з вул. Дніпровська набережна

тел. (095) 921-55-22

тел. (067) 554-50-44


Як дістатися від метро "Осокорки":

Автобусна зупинка Метро Осокорки (під мостом), маршрутне таксі № 535, їхати в сторону м. Лівобережна до автобусної зупинки "ОСОКОР". Встати на автобусній зупинці "ОСОКОР", повернутися назад близько 150 метрів до гіпермаркету NOVUS (варто в глибині від дороги), перший вхід в NOVUS з боку Дніпровської набережної.

Як дістатися з м. Лівобережна:

Автобусна зупинка Метро Лівобережна, маршрутне таксі № 535, їхати в сторону м. Осокорки до автобусної зупинки "ОСОКОР". Встати на автобусній зупинці "ОСОКОР", перейти дорогу, рухатися до гіпермаркету NOVUS (варто в глибині від дороги), перший вхід в NOVUS з боку Дніпровської набережної.

Режим роботи

Щодня з 10:00 до 20:00


Якщо Ви шукаєте, де в Києві представлений повний асортимент керамограніта Zeus Ceramica, де великий вибір настінної та підлогової плитки українських та європейських виробників, Вам точно до нас.

Наші консультанти допоможуть Вам визначитися з вибором плитки для кухні або для ванної, для стіни або для підлоги. Ми підберемо для Вас хоч мозаїку для басейну, хоч керамограніт для фасаду або тераси. Для нас немає нічого неможливого!

Ви тільки плануєте ремонт і хочете «прикинути», як буде виглядати та чи інша плитка на стіні або на підлозі? Можливо для дизайну вашої ванної кімнати потрібно підібрати вдале поєднання плитки різних колекцій? Наша кімната 3D-візуалізації до Ваших послуг.

Якщо Ви - архітектор або дизайнер, ми із задоволенням абсолютно безкоштовно надамо Вам зручний майданчик з WiFi для зустрічей і переговорів!

У нас відмінний сервіс та немає черг, тому що ми робимо все, щоб перетворити процес придбання плитки у задоволення!

Вхід в магазин
Інтер'єр магазину
Інтер'єр магазину
Програма візуалізації

Купити плитку просто!

Почекайте...