ГЛИНА ГОНЧАРНА

Керамічна маса, складна і точно збалансована за складом і властивостями композиція з природних мінералів (глина, каолін, пісок, шпат, пегматит і т.д.), призначена для використання в керамічній промисловості, як основна складова фарфорового, фаянсового їдальнею і декоративного посуду, електроізоляційних виробів, сувенірної продукції, будівельної та технічної кераміки, вогнетривів.
Фільтри

6 шт.

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

6 шт.

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці


Наявність декількох технологічних ліній, включаючи сухий і мокрий помел сировинних компонентів, дозування, змішування, зволоження і вакуумирование; зневоднення суспензій в баштової розпилювальної сушарці або в фільтр-пресі, дозволяє виготовляти будь-яку масу на замовлення споживачів - від найпростішої одно-двох компонентної, до ювелірної за складом і властивостями порцелянової.
У 2009 році розроблена і зареєстрована серія екологічно чистих продуктів, що випускаються під торговою маркою ECOBODY. Продукти цієї серії виготовлені з натуральних природних мінералів, які пройшли ретельний екологічний та радіологічний контроль, з використанням найсучасніших методів контролю і виробництва.

Почекайте...