Замовлення Безкоштовних Зразків

Ми рекомендуємо Вам скористатися нашим сервісом замовлення безкоштовних зразків плитки, це дозволить Вам переглянути продукт в своєму власному будинку, так що ви можете оцінити всі його характеристики і красу.

Наші зразки зазвичай прибувають на наступний день, так чому б не скористатися нашою абсолютно безкоштовною послугою і замовити безкоштовні зразки сьогодні? Ви можете вибрати до 3-х зразків, і ми відправимо їх в будь-яку точку України

Замовлення зразків


"Я не впевнений в кольорі, текстурі і затирці?"

Використання нашого сервісу замовлення зразків є ідеальним способом, щоб побачити, як різні стилі плитки можуть виглядати в вашому домі. Ви можете або заплатити за повноформатний зразок плитки, або вибрати маленькі зразки і отримати до трьох зразків розміром 100X100mm, повністю БЕЗКОШТОВНО. Додаткові зразки доступні за ціною 0,99 грн. кожний.

Відправлення


"Коли відправлять зразки?"

Замовлення, що відбулися до 16:00 з понеділка до п'ятниці будуть відправлені в той же день.

Доставка


"Коли буде доставлене моє замовлення?"

Доставка зразків здійснюється на відділення "Нової Пошти" або на вказанну Вами адресу. Вартість доставки з покупця НЕ стягується. Термін доставки до 3-х днів.

Наступний крок


"Мені сподобалась плитка, що робити далі?"

Після того, як ви отримали Ваші зразки, можете оформити замовлення на нашому сайті або зв'язатися з одним з наших фахівців з обслуговування клієнтів за телефонами 044 337-93-14; 050 396-07-67; 067 828-35-48 та за будь-якою допомогою, яка Вам знадобиться.

Почекайте...