Плитка для ванної на підлогу

Ванна кімната – це місце, де ми можемо відпочити після важкого робочого дня. Тому інтер'єр є головним завданням, а плитка на підлозі це ще і Ваша безпека. Важливий момент, який потрібно враховувати при виборі матеріалу – це рівень слизькості при взаємодії з водою. Тому експерти наполегливо рекомендують купувати матову поверхню.
Фільтри

Ванна кімната – це місце, де ми можемо відпочити після важкого робочого дня. Тому інтер'єр є головним завданням.

Наш комфорт залежить від якості сантехніки, розміру душової кабінки і від загальної палітри приміщення.

Плитка на підлогу у ванну кімнату – секрети зручності і практичності

Важливий момент, який потрібно враховувати при виборі матеріалу – це рівень слизькості при взаємодії з водою. Тому експерти наполегливо рекомендують купувати шорстку поверхню.

Вибір за технічними характеристиками:

  1. • плитка для підлоги у ванну кімнату не вимагає високих показників зносостійкості. Для приміщень з незначною прохідністю достатньо 2 класу;

  2. • твердість повинна бути 7-8 балів.

Якщо плитка викладена професійно, то вона прослужить вам не один десяток років.

Плитка для підлоги у ванній кімнаті – особливості вибору за кольором і малюнком

Вода залишає розводи на підлозі. Тому майстри не рекомендують обирати темну і занадто світлу плитки.

Варіанти оформлення підлоги:

  1. 1. Імітація дерева. Це можуть бути бруски, рейки або подоба ламінату. Ніжний натуральний колір додасть кімнаті затишку.

  2. 2. Копія каменю або мармуру. Така плитка у ванну на підлогу ефектно виглядає, а природні малюнки приховують плями від вологи.

  3. 3. Ніжно блакитні, рожеві, зелені або бузкові палітри роблять інтер'єр цікавіше. Ми рекомендуємо купувати вироби для підлоги у комплекті з настінною плиткою, щоб створити колекцію.

  4. 4. Орнамент підбирайте не яскравий. Добре, якщо все буде виконано в одному кольоровому виконанні. Наприклад, бежеві стіни і підлога у поєднанні з ніжно коричневим орнаментом. Такий варіант представлений у нашому каталозі.

Якщо вам сподобалася світла плитка для підлоги для ванної кімнати, то ми рекомендуємо пофантазувати з яскравими настінними композиціями. Для темної підлоги використовуйте протилежний контрастний колір.

Плитка для підлоги для ванних кімнат може використовуватися в різному кольорі. Тільки намагайтеся підбирати палітру по колірному кругу, використовуючи відтінки. Дуже красиво виглядають вставки із зображенням рослин або натюрморт.

Наші пропозиції

Ми пропонуємо вам купити плитку на підлогу до ванної з нашого асортименту. Співробітники готові проконсультувати вас з будь-яких питань.

Плитка на підлогу у ванну кімнату поставляється до нас безпосередньо від фірм-виробників. Ми не працюємо з перекупниками, що сприятливо позначається на вартості товару.

Ми сподіваємося побачити вас в числі наших постійних клієнтів!

Почекайте...