Фільтри

Товари від 1 до 24 з 248

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 24 з 248

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Створення інтер'єру у ванній – це одне з морочливих занять. Маленька кімнатка повинна виглядати затишно і витончено.

Мозаїка у ванній ідеально виглядає в поєднанні з білою сантехнікою. Мініатюрні квадратики переливаються і створюють ніжну атмосферу.

Мода на даний тип облицювання відома нам ще з 4 тисячоліття до нашої ери. Декор прикрашав палаци і замки, а з часом – вілли багатих вельмож.

Сьогодні мозаїка для ванної є головним декором в будинках будь-якого рівня. Керамічна плитка виробляється в різноманітних форматах і вражає своїми відтінками і задумами.

Асортимент

Ознайомившись з нашою колекцією, ви будете здивовані, наскільки примітивний на перший погляд формат плитки здатний передавати незвичайні і захоплюючі ідеї дизайнерів.

Мозаїка в ванну випускається в декількох розмірах. Найпоширеніший - 30х30 см. Також в наявності є 29,3х29,3 см, 32,7х32,7 см і 22,2х44,6 см. У вас завжди є можливість підібрати параметри, виходячи з габаритів ділянки для облицювання.

У нас ви зустрінете моно кольори і комбіновані забарвлення. Серед асортименту присутні ніжні палітри і яскраві насичені забарвлення.

Також наша продукція різноманітна і за розміром самих квадратиків. Ви можете експериментувати серед будь-яких дизайнерських ідей, але пам'ятайте, чим менше розміри фігур, тим цікавіше виходить малюнок в цілому.

Як правильно вибирати плитку

Ми рекомендуємо уважно ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору продукції. Пам'ятайте, що недотримання одного з пунктів може привести до поганого результату.

Загальні поради:

 1. Мозаїка для ванної повинна бути рівна з обох боків.
 2. Якщо ви комбінуєте забарвлення, ми рекомендуємо використовувати плитку однієї фірми.
 3. При підрахунку кількості матеріалу обов'язково враховуйте 10-15% для резерву.
 4. Приділяйте особливе значення відповідності розміру плитки і розміру ділянки. Намагайтеся мінімізувати потреба обрізки. Це економить час майстра і вартість послуг облицювання.
 5. Для нижньої частини ванної кімнати підбирайте темні кольори. Ідеальний варіант, якщо мозаїка для ванної буде різнобарвна. Це приховує розводи і сліди бризків.
 6. Перехід між декором краще виконувати в горизонтальному напрямку. Вертикальні лінії обрізає сантехніка, що псує всю картину в результаті.

Нагадуємо, що в нашому магазині мозаїка у ванну відрізняється якістю і практичністю. Ми серйозно ставимося до своєї репутації і реалізуємо товар гідного рівня!

Почекайте...