Фільтри

Керамічна плитка для кухні

Інтер'єр для кухні складається з дизайну меблів, якості побутової техніки та освітлення. Але особливо важливим є облицювальний матеріал.

Кахель у кухню – це актуальний і вигідний матеріал, адже він легко миється, не втрачає фізичні властивості при дії зовнішніх чинників і різноманітний у дизайні.

Варіанти оформлення

У даний час виробники серйозно працюють над тим, щоб ми за допомогою плитки могли створювати масштабні і цікаві фони. Раніше кухні у всіх були схожі, а зараз ми можемо дивувати гостей новими ідеями.

Кахель для кухні здатний доповнювати практично всі стилі. Пропонуємо кілька варіантів, а саме:

  1. 1. Хай-тек. Ідеально підходить для маленької кухні або студії. Головні матеріали – пластик, метал, скло і керамічна плитка на кухню з імітацією каменю. Стиль передбачає мінімум деталей, блискучі і гладкі поверхні.

  2. 2. Африканський стиль. Підходить ніжний пісочний колір у комбінації з етнічним забарвленням. Також можна доповнювати картину кольоровими вставками, якщо використовувати їх у невеликій кількості.

  3. 3. Арт-деко. Формат поєднує у собі елементи розкоші і дорожнечі. Буде правильним використовувати хромовані деталі і скло. У якості облицювання підійде кахель у кухню у вигляді аналога срібла, каменю або елітної породи дерева.

  4. 4. Сільський стиль. Особливо актуальні дерев'яні малюнки. Використовуйте фактурну плитку, щоб додати кімнаті природний і органічний вигляд.

Яку модель ви б не обрали, наша продукція надійно захистить ваші стіни від вологи і пари. При дбайливому обігу матеріал прослужить багато років.

Наші послуги

Ми працюємо з постачальниками, які заслужили гарну репутацію довгим терміном співпраці. Результат – позитивні відгуки від постійних клієнтів.

Вся продукція якісна і відносно недорога. Кахель для кухні, який вам сподобається, ми відправимо у якості безкоштовного зразка. Ви зможете зробити замовлення після детального ознайомлення.

У нашому інтернет-магазині діють акції та знижки. Діапазон цін варіюється від 180 грн. до 700 грн. Відмінність у вартості залежить від вимог по експлуатації, товщини і якості малюнка.

Звертайтеся, ми будемо намагатися вам допомогти!

Почекайте...