Плитка для кухні на підлогу

Варіанти підлогової плитки для Вашої кухні
Фільтри

Кухня – це місце, де ми не просто харчуємося. Це кімната, в якій ведуться важливі сімейні розмови, вирішуються питання і гостюють друзі. Тому ми намагаємося приділити особливу увагу облаштуванню і кольоровій гамі.

Асортимент

Наш інтернет-магазин пропонує вам асортимент, в якому представлена плитка в кухню на підлогу. У нас в наявності величезний вибір продукції від однотонних кольорів до складних дизайнерських рішень, а саме:

  1. 1. П'яти, шести і восьмикутна плитка для підлоги кухні. Це новітній формат, який візуально нагадує кульки. Якщо ви скомбінуєте кілька кольорів, особливо це стосується контрастних забарвлень, то ефект кружків посилюється в кілька разів. Кухня виглядає особливо ефектно.

  2. 2. Дрібні квадратики. Даний розмір теж добре використовувати в декількох кольорових варіантах. Якщо за основу ви візьмете однотонний колір, то за допомогою яскравих квадратиків ви зможете малювати все, що захочете. Для цього потрібно викласти їх по задуманому плану.

  3. 3. Орнаменти. Плитка на кухню на підлогу з елегантним забарвленням запала в душу багатьом ще з давніх часів. Малюнки можуть символізувати традиції країн, що особливо цінується в реалізації певного стилю. Також ви можете виділяти певні зони.

  4. 4. Камені, мармур, бетон. Візерунки, які копіюють природні матеріал, створюють ефект природності і одночасно вишуканості. Ви реалізуєте ті дизайнерські рішення, які раніше могли собі дозволити лише дуже багаті жителі. Плитка в кухню на підлогу дуже чітко передає кожен відтінок, ретельно маскуючись під оригінал.

  5. 5. Дерев'яна палітра. Ідеально вписується у сільський формат і в мега сучасний інтер'єр. Універсальні лінії природного матеріалу широко використовуються у дизайнерів міжнародного рівня.

Також у нашому магазині представлена плитка для підлоги кухні у вигляді окремих елементів декору, вставок панно і просто яскравих барвистих палітр.

Ми робимо все можливе, щоб кожен клієнт міг реалізувати всі, навіть самі ризиковані, ідеї.

Наші пропозиції

Ми дорожимо нашими клієнтами і працюємо над тим, щоб ваше перебування на даному майданчику було максимально комфортним.

Кожна фотографія на 100% відповідає дійсності. Виконання всіх технічних норм строго контролюються на кожному етапі виготовлення.

Плитка на кухню на підлогу – це наша гордість, тому що у колекції зібрані найяскравіші і сучасні моделі.

Ми вам бажаємо легкого вибору і сподіваємося, що наша робота буде вам до душі.

Почекайте...