Плитка для ванної на стіни

Плитка для стен в Ванной Комнате
Фільтри

Ванна кімната – це місце, яке зустрічає нас вранці після пробудження і ввечері після важкого робочого дня. Тому, яку атмосферу ми створимо, такий настрій ми і будемо отримувати щодня.

Наш асортимент

Плитка для стін ванної кімнати повинна бути візуально легкою, не нудною і стильною. Ми підібрали для вас найцікавіші забарвлення, які наповнюють приміщення затишком, а саме:

  1. 1. Калейдоскоп. Матеріал являє собою невеликі квадрати 20х20 см. Усього в наявності 40 кольорів. Плиточки призначені для створення різних комбінацій з двох і більше палітр.

  2. 2. Орнамент. Ніжні і яскраві малюнки дозволяють створювати унікальні кольорові композиції. Ванна придбає інтелігентний, злегка аристократичний образ.

  3. 3. Цегляна кладка. У наявності кілька кольорів, які можна використовувати окремо або в поєднанні. Також дизайнери часто застосовують даний тип декору для одного боку кімнати.

  4. 4. Імітація каменю. Плитка на стіни у ванну з природними візерунками красиво гармоніює з білою сантехнікою і ніжними ілюстрованими вставками. Ви можете експериментувати не тільки з комбінаціями, але і з напрямком переходів.

  5. 5. Мармурові палітри. Надають кімнаті дороговизни і вишуканості. В якості ідеї пропонуємо розглянути варіант, де низ оформлений мармуром, а верхня біла ділянка прикрашена красивим декорованим дзеркалом.

  6. 6. Восьмикутні форми. Настінна плитка у ванну нагадує кульки, що викликає захоплення у гостей і невимушену атмосферу у власників.

  7. 7. Зображення. У нас ви підберете для себе ілюстрації до смаку. Малюнки квітів, предметів і природи дозволяють створювати захоплюючі комбінації.

Плитка для стін ванної випускається з матовою і гладкою фактурою. При правильному укладанні матеріал прослужить багато років. Ми працюємо з надійними компаніями-виробниками, які заслужили хороші відгуки постійних клієнтів.

Кожна плитка на стіни у ванну пройшла строгий контроль відповідно до міжнародних стандартів і відповідає всім необхідним технічним характеристикам.

Наші пропозиції

У нашому магазині діють акції та знижки. Будь-який варіант продукції, який вам сподобається, ми із задоволенням надішлемо до вашого міста.

З будь-яких питань вас проконсультують наші менеджери. Будьте впевнені, ми – надійна команда, яка цінує вас і розраховує на довгострокове спілкування.

Почекайте...