Фільтри

Керамограніт під мармур

Оформлення приміщень мармуром завжди вважалося ознакою стилю і розкоші. На сьогодні нам доступні аналоги природного матеріалу і можливість створити неповторний інтер'єр.

Керамограніт під мармур – створення розкоші і затишку

Кріпкий, міцний і невибагливий матеріал імітує мармур настільки природно, що відрізнити його від оригіналу дуже складно. Сучасне обладнання та нові технології дозволяють створювати копію кожної лінії і відтінку.

У колекції ви знайдете дивовижні кольори і візерунки, а також варіанти декорів та фактур. Завдяки унікальній палітрі ви можете вигадувати різноманітні ідеї та втілювати їх у дивовижні рішення.

Яскраві варіанти стилю:

  1. - Античний стиль. Вільний простір, високі колони і комбінація дорогоцінних матеріалів. Керамограніт у вигляді мармуру в поєднанні з мальовничими вставками вразять своєю красою і шиком.

  2. - Бароко. Атмосферу пишноти та розкоші ви зможете створити за допомогою мармурового фону, який органічно доповнить панно з ілюстрованими квітами або листям. Також до образу підходять вставки у вигляді пейзажу.

  3. - Ренесанс. Стиль передає дух свободи і легкості. Інтер'єр відрізняється напівкруглими лініями у гарнітурі, мармуровими сходами та оксамитовими шторами. Обирайте жовті, коричневі, сині та білі відтінки для отримання максимального ефекту в дизайні.

У нашому магазині ви маєте можливість купити керамограніт під мармур і підібрати під нього цікаві декори й імітацію ліплення. У нас представлений великий вибір однотонних рішень, а також орнаменти, ілюстрації та панно.

Дивовижні властивості керамограніту

Керамічний граніт є міцним матеріалом, тому застосовується в приміщенні та на вулиці. Він гідно тримається в будь-яких кліматичних умовах та легко чиститься.

Насичені кольори наповнюють керамограніт під мармур глибоко всередину. Забарвлення не вигоряє та не стирається.

Продукція витримує зміну температури від -50° до + 50° С, а показники твердості перевищують позначку 7, що рівноцінно значенню кварцу.

Наші пропозиції

Ми реалізуємо продукцію від кращих фірм-виробників. Усі вироби проходять суворий контроль якості. Будьте впевнені, що, вирішивши купити керамограніт під мармур у нашому інтернет-магазині, ви зробите крок у правильному напрямку.

Ми раді вам допомогти та відповісти на всі питання. Якщо вас зацікавила наша продукція, ми із задоволенням надішлемо вам зразки матеріалу безкоштовно.19 шт.

Почекайте...