Фільтри

Керамограніт під камінь

Природні лінії, ніжні забарвлення і органічні фактури – це дивні особливості каменю, які вражають своєю красою. На зміну дорогому, але жаданому матеріалу прийшов керамограніт.

Варіанти оздоблення

Імітація природного каменю дозволяє фантазувати і створювати неповторний інтер'єр. Ми маємо можливість опинитися в оточенні природної обстановки, де тісно переплітаються природні візерунки.

І також можемо оточити себе розкішними лініями, в комбінації з сучасними меблями, статуетками і дорогою технікою.

Нижче наведені цікаві варіанти дизайну за участі каменю:

  1. - Готика. Стиль відрізняється строгим вертикальним декором. Для підлоги використовується керамограніт під камінь, стіни бажано оформити цегляною кладкою, а стелі ви можете прикрасити декором у вигляді розпису. Кольорова гамма - синій, червоний, жовтий і коричневий.

  2. - Гранж. Спокійний стиль, в якому немає місця метушні і поспіху. Застосовується стримана палітра, а гарнітур бажано вибирати із закругленими лініями. Стіни оформлюються плиткою під камінь, а для підлоги підійде орнамент.

  3. - Класицизм. Строгий дизайн надає приміщенню солідності і величі. Ідеально вписуються в інтер'єр каміни, кам'яні стіни і шовкові штори. Керамограніт обирайте в білому, рожевому і золотому кольорах.

  4. - Лофт – це поєднання старого з новим. Стилю імпонують величезні вікна, плитка у вигляді цегляної кладки і керамограніт під бетон. Дане оформлення є мега сучасним і часто використовується як в житлових приміщеннях, так і в громадських місцях.

Не варто боятися експериментів. Продукція комбінується з малюнками, орнаментом, а також гармонійно доповнюється імітацією мармуру і дерева.

Технологічні характеристики

Керамограніт під камінь використовується не тільки для внутрішнього облицювання. Міцний, твердий і зносостійкий матеріал – це ідеальний варіант для зовнішнього застосування. Плитка витримує природні фактори, дію вологи і підвищене навантаження.

Тому якщо ви вирішили оформити стежку, альтанку або ганок, то поспішайте купити керамограніт під камінь з нашого асортименту. Ми гарантуємо якість свого товару і працюємо з постачальниками безпосередньо.

Ми готові вислати вам зразки вподобаних варіантів, а при купівлі у нас діють знижки та акції.

Звертайтеся! Наші менеджери із задоволенням вас проконсультують з будь-якого питання.

Почекайте...