Керамограніт під дерево

Дерев'яний фон створює у приміщенні неповторну атмосферу затишку та спокою. Керамограніт під дерево ідеально імітує природний матеріал та виручає дизайнерів у створенні інтер'єру.

Керамограніт - улюбленець модних дизайнерів

Модні світові дизайнери презентували ідеї, де біла сантехніка поєднується з дерев'яними малюнками або сучасні кухонні меблі прикрашені фоном у вигляді дерев'яних брусів.

Унікальність таких ідей полягає у природному оформленні там, де використання справжнього дерева неможливо. На допомогу приходить плитка, створена за сучасними технологіями та здатна правдоподібно імітувати оригінал.

Керамограніт під паркет у ванній кімнаті або на кухні викличе захват та замилування. Матеріал передає природні фактури та виграє в практичності. Нова дерев'яна підлога, на відміну від оригіналу, не вбирає вологу, не набухає та легко миється.

Продукція широко використовується також у кімнатах, спальнях, холах та коридорах. Надійні сходинки та ганок будуть служити вам довгі роки.

Ідеї та поєднання

Великий асортимент здатний втілити у життя будь-які фантазії. При створенні інтер'єру у вас немає перешкод, адже керамічному граніту підвладні найвищі навантаження, вологе середовище та вплив природних факторів.

Яскраві ідеї модних дизайнерів для кімнат:

 1. - Арт-нуво. Стиль, у якому присутні природні кольори та натуральні фактури. Тут виключені грубі лінії та гострі кути. Для підлоги ідеально підійде керамограніт під ламінат, а стіни можна прикрасити ніжною деревинною палітрою.

 2. - Кантрі. Сільський стиль усе також користується популярністю. В якості фону підійдуть матеріали з малюнками неотесаного дерева та керамограніт під паркет.

 3. - Конструктивізм. Стиль, у якому немає певного декору - оформлення складається з комбінації різних фактур (дерево, бетон, камінь). Ідея цікава для кімнат та для ванної, де вся сантехніка виконана у сірому кольорі.

Керамограніт добре підходить для місць з великою кількістю людей. Тому його використовують у кафе та ресторанах з ковбойською тематикою або у сільському стилі.

Стіни можна прикрасити ніжними дерев'яними візерунками та грубими лініями необробленої рослини. Продукція представлена у вигляді дощок, рейок, паркету та ламінату. Плитка ідеально гармоніює з ніжними кольорами водної стихії та з природними малюнками квітів та рослин.

Ми реалізуємо наймодніші та цікаві новинки, тому ви з легкістю зможете купити керамограніт під дерево на свій смак.

 • Mood Wood
  Mood Wood
  16 видів /
  16
  від 289,00 грн /кв. м.
 • Legno
  Legno
  7 видів /
  7
  від 399,00 грн /кв. м.
 • Allwood
  Allwood
  12 видів /
  12
  від 399,00 грн /кв. м.
 • Parquet
  Parquet
  18 видів /
  18
  від 295,00 грн /кв. м.


Товари від 1 до 24 з 32

Сторінка:    
 1. 1
 2. 2

Почекайте...