Керамогранітна плитка для підлоги

Сортувати за
Плитка Пьяцетта 24х24 сіра ЗАЛИШОК 000007130 by Kerama Marazzi (Італія) color Сірий
20.52 грн/шт 41.04 грн/шт
Керамограніт Almera Ceramica Versalles White HEX 19.8x22.8 000015992  color Білий
62.62 грн/шт

2 елементи(ів)

на сторінці
Керамогранітна плитка для підлоги

Керамогранітна плитка для підлоги

На ринок підлогових покриттів керамограніт стрімко увірвався всього пару десятиліть тому. І за цей нетривалий час він встиг завоювати неабияку популярність.

У чому ж полягає секрет успіху підлогового керамограніта? Давайте розбиратися разом з keramaexpert.ua.

Секрет успіху

За великим рахунком, ніякого секрету і немає. Популярність матеріалу принесли ідеальне поєднання декоративних і технічних можливостей. За технічними показниками і красі керамогранітна плитка не поступається натуральному каменю. А за ціною помітно виграє у природних матеріалів.

Виняткові експлуатаційні характеристики, різноманітна текстура, багатолика колірна гамма дають можливість використовувати керамограніт при оформленні житлових, офісних, комерційних, промислових приміщень, будинків і ландшафтного дизайну.

Сьогодні керамогранітна плитка для підлоги - це синонім доброго смаку і успіху в житті.

Що таке керамограніт

Про керамограните існує два діаметрально протилежних думки. Хтось вважає, що це той же самий кахель, тільки більш міцний. Інші впевнені, що матеріал складається з подрібненого каменю, а приставка «керамо» використовується для реклами.

Насправді для підлоги керамогранітна плитка складається з глини, слюди, піску і польового шпату. А спеціальна добавка у вигляді гранітної крихти надає їй особливу міцність.

Керамограніт отримують методом пресування і спікання. Всі його компоненти змішуються, пресуються під величезним тиском і обпікаються при дуже високій температурі. Це дозволяє домогтися практично повної відсутності пір. Тому підлоговий керамограніт не боїться вологи і перепадів температур.

Переваги керамограніта

Завдяки своїй міцності керамогранитная плитка для підлоги:

  • - не ковзає;
  • - практично не схильна до зносу;
  • - не кришиться;
  • - не боїться спеки і морозу;
  • - не дряпається;
  • - не проводить вогонь і електрику;
  • - не вигоряє на сонці і не тьмяніє;
  • - добре переносить будь-яку хімічно агресивне середовище.

Більш того, керамограніт складається виключно з натуральних компонентів. Він не тільки екологічно чистий, а ще й абсолютно безпечний. Адже випал при температурі в 1300 градусів не залишає шансів мікробам або бактеріям.

Однак слід пам'ятати, що керамограніт не піддається різанні під потрібний розмір без спеціального обладнання. Також, незважаючи на міцність, плитка може розбитися, якщо її упустити з висоти. Тому при транспортуванні слід дотримуватися обережності.

Види керамогранитной плитки

Різноманітність керамогранітних колекцій вражає. Але в якості підлогового покриття зазвичай застосовують кілька видів керамограніта.

  • Технічний Така плитка виглядає, як звичайний граніт. Вона має підвищену зносостійкість і досить низьку ціну.
  • Матовий Цей керамограніт для підлоги відрізняється шорсткою поверхнею. Зовні він не дуже яскравий. Зате відрізняється підвищеною твердістю і видатними антиковзаючим властивостями.
  • Полірований Так називають плитку з гладкою, практично дзеркальною поверхнею. Вона дуже красива, але досить слизька. Також слід враховувати, що обробка абразивними речовинами трохи знижує її зносостійкість. Тому полірований керамограніт доведеться періодично натирати спеціальними мастиками.
  • Сатинований Цей варіант - компроміс між полірованим і матовим керамогранітом. Перед випалюванням його обробляють мінеральними солями. В результаті плитка отримує легкий блиск і залишається неслизькою.
  • Структурований Таку плитку для підлоги ще називають рельєфною. Вона імітує найрізноманітніші поверхні: деревину, камінь, мармур і т.д. На око відрізнити рельєфний керамограніт від природного матеріалу практично неможливо. При цьому структурована поверхня не ковзає і відрізняється міцністю.
  • Лаппатірованний Цей керамограніт має другу назву - напівполірований. У ньому глянцеві ділянки поєднуються з матовими. Такий ефект досягається шляхом нерівномірного зняття тонкого верхнього шару. Лаппатірованная плитка з успіхом використовується в самих різних приміщеннях - в тому числі з високою прохідністю.

Кожному приміщенню - свій керамограніт

Застосування керамограніта не обмежується ні стилістикою, ні призначенням приміщення, він підходить як для ванної кімнати, так і для кухні.

Технічну керамогранітних плитку зазвичай використовують в промислових приміщеннях і для облаштування тротуарів.

Матова плитка з шорстким підставою підійде для передпокою, кухні, ванної кімнати, відкритої тераси або басейну.

Для вітальні або холу дуже важливий презентабельний вигляд. Тому для них найкращим вибором стане полірований, структурований або лаппатірованний керамограніт.

Колірна гамма, структура і навіть способи укладання підлогового керамогранітного покриття дають можливість реалізувати самі фантастичні дизайнерські ідеї.

Мозаїка, паркетна дошка, імітація мармуру, викладка у вигляді килима - підлоговий керамограніт подарує будь-яку з цих та інших можливостей.

Якщо ви не знаєте, на чому зупинитися, інтернет-магазин keramaexpert.ua пропонує своїм відвідувачам безкоштовно онлайн виконати дизайн-проект приміщення в форматі 3D.

Наші консультанти відповідять на всі питання, і ми точно знаємо, що керамогранітних підлогу стане вашою любов'ю з першого погляду.