Фільтри

Оформлення широко використовується в приміщенні та за його межами. Вуличний керамограніт є саме тим матеріалом, який витримує будь-які навантаження та вплив природних факторів.

Плитка вулична – характеристики

Вулиця - це місце, де матеріал піддається дії морозів і спеки, опадів і підвищеного зносу, а також різкій зміні температур та регулярному зіткненню з різними типами підошов. І для того щоб облицювальний матеріал прослужив вам багато років, слід відповідально поставитися до процесу вибору.

Плитка для вулиці повинна відповідати таким характеристикам:

  1. 1. Зносостійкість від 4 класу. Даний показник застосовується для оформлення поверхонь з підвищеним навантаженням.

  2. 2. Твердість від 7 рівня. Виключає виникнення подряпин і відколів. Плитка для вулиці не реагує на пісок і гравій.

  3. 3. Слизькість - R10 і вище. Такий матеріал стане надійною опорою в місцях з підвищеною вологістю.

Керамограніт витримує різку зміну температур (від + 50° С до -50° С), має вологовідштовхувальні властивості і перевершує натуральний граніт за міцністю на вигин у 3 рази.

Керамограніт товщиною 20 мм – застосування

Для оформлення відкритих ділянок фахівці рекомендують використовувати плитку товщиною від 8 мм. У нашому магазині представлена продукція з посиленими характеристиками. Широка товщина і нові технології дають можливість вам безперешкодно укласти матеріал на пісок, щебінь або бетон.

Вуличний керамограніт є головним конкурентом гранітних і бетонних бруківок. Продукція проста в установці і зручна в експлуатації.

Товар з посиленими характеристиками підходить для оформлення територій, які розташовані під зливом дощової води, терас і стежок. А плитка для ґанку на вулиці товщиною 2 см з легкістю витримає постійну експлуатацію і прослужить надійним покриттям на довгі роки.

Естетичні властивості

Плитка вулична з керамограніту здатна передати будь-яке забарвлення або окрас. У нашій колекції представлені матеріали у вигляді каменю, бетону, дерева і мармуру.

У процесі виробництва пігмент розподіляється по всьому вмісту матеріалу, тому колір не може вигоріти або стертися.

Потужний та якісний керамограніт товщиною 20 мм гідно виглядає і перетворює територію до невпізнання.

Виробники, з якими ми співпрацюємо, серйозно ставляться до якості товару і поставляють кращі колекції.13 шт.

Почекайте...