Фільтри

Керамограніт для підлоги

Товари від 1 до 12 з 554

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 554

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Вибір матеріалу для підлогового покриття вимагає серйозного підходу. Особливо це стосується місць з великою відвідуваністю. Керамогранітна плитка для підлоги - це матеріал, який відповідає всім технічним вимогам і відрізняється надійністю і терміном служби.

Характеристики матеріалу

Керамограніт на підлогу витримує підвищені навантаження, тому рекомендований для облицювання в офісах, конференц-залах, супермаркетах, ресторанах і холах. Високі технічні характеристики дозволяють використовувати матеріал для оформлення стежок, терас, ґанку і сходинок.

Показники:

 1. • зносостійкість 3-4 класу;

 2. • твердість від 8 рівня за шкалою Мооса;

 3. • коефіцієнт ковзання вище 0,75;

 4. • стійкість до зміни температур від -50 ° С до + 50 ° С;

 5. • не впливає на дію сонячних променів.

Керамограніт для підлоги не боїться опадів і є пожежобезпечним облицювальним матеріалом.

Керамогранітна плитка для підлоги в інтер'єрі

Зверніть увагу на нашу продукцію - понад 400 видів унікальних виробів. В асортименті для вас представлена плитка для підлоги грес з матовою, глянсовою, глазурованою і рельєфною поверхнями.

Естетичні особливості матеріалу:

 1. 1. Чіткість. Ви обов'язково підберете свій варіант серед зображень квітів, орнаментів, імітації дорогоцінних каменів і природних матеріалів. Виробники використовують кращі технології для створення високоякісного чіткого малюнку.

 2. 2. Натуральність. Якщо ви прикрасите підлогу мармуровими візерунками, то ваші гості навряд чи знайдуть відмінність від оригіналу. Деревні фактури вражають схожістю і природними лініями. Плитка для підлоги керамограніт використовується у вигляді мозаїки або паркету, в однотонному виконанні або в поєднанні з малюнками.

 3. 3. Доречність розмірів. Також якість плитки характеризується чіткістю і відповідністю розмірів до зображення. Наприклад, деревні візерунки нанесені на прямокутних виробах, а мармурові візерунки прикрашають великі квадратні плити.

Керамограніт на підлогу просочений пігментом по всьому вмісту, тому ви не будете хвилюватися з приводу подряпин і вигоряння.

Наші послуги

Ми пропонуємо вам підібрати керамограніт для підлоги з нашого каталогу і придбати його на вигідних умовах. Ми гарантуємо якість реалізованої продукції, так як співпрацюємо безпосередньо з компаніям-виробниками.

Вся продукція представлена в оригінальному вигляді, а для більш докладного ознайомлення з вподобаними варіантами ми відправимо вам безкоштовні зразки.

Почекайте...