Фільтри

Мозаїка для кухні

Товари від 37 до 48 з 199

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Товари від 37 до 48 з 199

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Кухня – це місце, де хочеться створити щось особливе. Те, що буде радувати нас, коли ми вирішимо зібратися сім'єю або побути на самоті.

Мозаїка для кухні розширює межі наших ідей і можливостей. Асортимент декору дозволяє створювати незвичайні картинки, роблячи робочу зону яскравою, насиченою і сучасною.

Мозаїка в кухню використовується дуже давно. Однак, якщо кілька років тому ми спостерігали лише кілька варіантів декору, то сьогодні різноманітність форм, розмірів і палітр просто зашкалює.

У нас представлені квадратики і прямокутники в різних розмірах. А об'ємна фактура і перелив кольору створює в деяких типах плит ефект кульок.

Варіанти декору

При виборі облицювального матеріалу обов'язково враховуйте його призначення. Принципово важливо, яка це плитка – мозаїка на робочу поверхню або для інтер'єру в цілому.

Якщо ви підбираєте продукцію для всього периметра, сміливо розглядайте ніжні забарвлення і фактурний декор.

Для фартуха мозаїка для кухні повинна бути гладкою і бажано різнобарвною. Ідеальний варіант –колір із вкрапленнями. Це важливо, адже практичність матеріалу має величезне значення навіть для самих охайних господинь.

Для великої площі підбирайте яскраві кольори. Зараз модно робити так, щоб мозаїка на робочу поверхню грала роль акцентного декору. Також яскравий фартух поєднується з яскравою підлогою.

Рекомендації з вибору матеріалу

Мозаїка в кухню повинна відповідати всім технічним вимогам. Купуючи продукцію в нашому магазині, ви виключите ймовірність придбати товар низької якості.

Наша плитка має такі показники:

 • водонепроникність – вам не страшні бризки води і пар;
 • зносостійкість – мозаїка на робочу поверхню витримує випадкові удари посудом;
 • пожежна безпека – матеріалу не страшна газова або електроплита, духовка і колонка.

Мозаїка для кухні ідеально гармонує з дерев'яними малюнками, імітацією каменю і мармуру, а також з різноманітними ілюстраціями і панно. Дизайнери часто використовують такі комбінації для розділення кімнати на зони.

Ми дуже серйозно ставимося до якості нашої продукції. Реалізація товару виконується без посередників. Завдяки цьому ви спостерігаєте низьку вартість відносно високої якості.

Почекайте...