Плитка для ванної

Найбільш практичним і естетичним варіантом для інтер'єру ванної кімнати є облицювальна плитка. Оформлення практично для прибирання — на ній добре видно бруд, який легко прибрати з поверхні будь-яким миючим засобом. Стінам та підлозі можна надати будь-який колір і візерунок.
Фільтри

Плитка для ванної кімнати: особливості вибору

Якщо ви плануєте використати декілька кольорів, ми радимо попередньо спроектувати розташування сантехніки.

Характеристики, яким повинні відповідати вироби:

  1. 1) Ширина. Для стандартних кімнат застосовується плитка у ванну товщиною від 6 до 9 мм. Для облицювання підлоги – від 9 до 12 мм.

  2. 2) Зносостійкість. Через незначну прохідність достатньо 1го класу стійкості.

  3. 3) Особливості обробки. Плиткою дворазового обпалу обробляють стіни. Для підлоги краще обирати товар одноразової обробки.

  4. 4) Розміри. Середній розмір виробів для зручної обробки – 60х20см, 50х20см або невеликі плити 20х20см, 20х30см.

Якщо для нижнього рівня ви вирішили купити плитку для ванної кімнати темного тону, то майте на увазі, що ця ділянка має виступати над сантехнікою не менше ніж на 7 см.

Корисна інформація

Щоб не розгубитися серед безлічі фактурних рішень і форм, ми радимо прислухатися до рекомендацій фахівців, а саме:

  1. - Глянсова плитка у ванній кімнаті ідеально виглядає на стіні. Однак в якості підлогового покриття варто віддати перевагу ребристим фактурами. Кращий варіант – це матова плитка для ванної кімнати;

  2. - Прямокутні форми і бордюри візуально збільшують площу приміщення. Для зорового розширення кімнати використовуйте горизонтальне укладання.

  3. - Вироби шести- або восьмикутних форм застосовуються у вигляді панно або окремого декору.

  4. - Прораховуючи кількість матеріалу пам'ятайте, що різати ви зможете тільки фонові елементи. Плитка у ванну кімнату з декором не призначена для обрізання, а розмір бордюрів регулюється тільки в довжину.

Зверніть увагу на наш асортимент – плитка під камінь створить спокійний фон і одночасно приховає сліди від крапель. Ті ж переваги має і плитка під дерево.

Для поціновувачів витонченості в нашій колекції представлена плитка під мармур. Також розумно використати блакитні, бірюзові і кавові кольори. Комбінація їх з білим кольором створить легкий контраст.

Яскраві кольори, виконані окремими елементами і розбавлені спокійними тонами, додадуть оригінальну і одночасно затишну атмосферу. Якщо ви віддаєте перевагу ніжному фону, то вам підійде поєднання білого забарвлення з візерунками у вигляді квітів.

Ми пропонуємо вам купити плитку в ванну кімнату за ціною, яка передбачає оплату за якість без переплати за бренди.

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...