Фільтри

Керамічна плитка під камінь

Зараз люди все частіше віддають перевагу природним фактурами. Керамічна плитка під камінь є практичним облицювальним матеріалом, який імітує кожну лінію природного каменю.

Характеристика продукції

Керамічна плитка славиться наявністю важливих якостей, які необхідні для експлуатації та догляду. Вся продукція поділяється за такими параметрами:

  1. • Зносостійкість. Для стін використовується перша ступінь, а для підлоги випускаються моделі 2 та 3 ступенів. Все залежить від передбачуваного навантаження.

  2. • Твердість. Цей критерій визначається шляхом порівняння плитки з твердістю природних матеріалів, де максимальний бал відповідає міцності алмазу.

  3. • Пористість. Відсоток вказує на кількість вологи, яку вбирає виріб за період двогодинного занурення до води. Чим нижче пористість, тим вище такі показники як морозостійкість і міцність.

Для того щоб кахель під камінь радував не тільки естетичними якостями, а й відповідав зовнішнім умовам, слід ретельно проаналізувати місце для облицювання і продумати технічні вимоги для конкретного випадку.

Переваги виробів

Облицювальний кахель під камінь випускається в різноманітних варіантах. У наявності представлені гладка, матова і фактурна поверхні. Керамічна плитка настільки природно імітує природні матеріали, що відрізнити оригінал від копії практично неможливо.

Вода, камінь і біла керамічна сантехніка – це все, що потрібно для гармонії і розслаблення після важких трудових буднів. Тому дизайнери часто використовують малюнки каменю для оформлення ванних кімнат.

Яскравий ефект створює це облицювання в залах, холах і на кухні. Для підлоги підійдуть варіанти з матовою фактурою або гладкі поверхні. У якості декору ми рекомендуємо використовувати візерунки під вишуканим покриттям «прозора глазур» або рельєфні вставки.

Камінь відмінно гармоніює з меблями світлих тонів, поєднуючи сучасний стиль з органічними нотами в інтер'єрі.

Наші пропозиції

У нашому магазині представлена продукція найкращих компаній-виробників. Ми працюємо без посередників, тому, звертаючись до наших послуг, ви не переплачуєте. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося створити для вас комфортні умови – ви отримаєте професійну консультацію, якісні вироби і знижки.Товари від 1 до 24 з 31

Сторінка:    
  1. 1
  2. 2

Почекайте...