Фільтри

Дешева плитка для підлоги

Товари від 1 до 24 з 207

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 24 з 207

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Згодом старі матеріали псуються, шпалери накопичують пил, а підлоги здуваються та дряпаються. Освіжати ремонт слід регулярно. Всім хочеться жити у гарних умовах, але, на жаль, не кожен може собі дозволити дорогий ремонт.

Для таких випадків у нас представлено дешеву плитку для підлоги. Матеріал має високі показники якості та ідеально підходить для простого ремонту без надмірностей.

Недорога плитка для підлоги – наважуємося на оновлення інтер'єру

У нашому магазині представлені більше 180 позицій дешевої продукції. Серед них присутні однотонні кольори, імітація оригінальних фактур, малюнки та орнамент.

Для підлоги ми реалізуємо:

 1. 1. Глянсові поверхні. Бюджетна плитка для підлоги використовується на кухні та в кімнатах з невеликою прохідністю. Тут ви знайдете імітації дерев, каменів та зможете доповнити картину красивим натюрмортом.

 2. 2. Матові фактури – практичні для оформлення ванних кімнат і коридорів. Шорстка поверхня не ковзає і не змінює свої особливості при контакті з зовнішніми факторами (вода, жир).

 3. 3. Рельєфні варіанти. Підходять в якості окремого декору і повноцінного облицювання. Матеріали структуровані у вигляді цегляної кладки, шахової дошки і дерев'яних рейок. Все залежить від вашої фантазії.

Наша продукція представлена невеликими квадратними шматками 20х20см і в прямокутній формі 8х28.5см. Також присутні розміри - 20х30см, 23х40см, 30х45см, 7.4х15см.

Дешева плитка для підлоги – характеристики

Незважаючи на низьку вартість плитка має всі відповідні характеристики, а саме:

 1. • зносостійкість - від 2 ступеня;

 2. • твердість - від 7 рівня;

 3. • водовідштовхувальні властивості - не протікає у ванній і не коробиться;

 4. • легко чиститься;

 5. • стійка до побутових забруднень і дії миючих засобів.

Ви можете поєднувати кольори і фактури, не переживаючи за практичність. Дешева плитка для підлоги легко миється і не вбирає в себе бруд. Також ми рекомендуємо звернути вашу увагу на продукцію для облицювання стін. У магазині ви знайдете цікаві варіанти для комбінацій.

Доступна плитка для підлоги і вигідні умови

Незважаючи на низькі ціни дешева плитка для підлоги за якістю відповідає всім необхідним стандартам. Для підтвердження вищесказаного ми готові вислати вам безкоштовні зразки.

Також у нашому магазині діє система акцій і знижок. А наші співробітники із задоволенням вас проконсультують з будь-якого питання.

Почекайте...