Скляна мозаїка

Стеклянная Мозаика
Фільтри

Товари від 1 до 12 з 103

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 103

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Оформлення дорогих будинків, замків і палаців раніше люди не могли уявити без залучення скла. Мозаїка скляна прикрашала вишукані фонтани, арки і колони. Декор вважався ознакою розкоші.

Сьогодні мозаїка зі скла також характеризує господаря як справжнього цінителя моди і стилю. І що найголовніше – цей декор може дозволити собі практично кожен.

Особливості вибору

Якщо ви стоїте перед вибором облицювального мозаїчного матеріалу, ознайомтеся з особливостями продукції зі скла.

Переваги:

 1. Практичність. Так як блок складається з маленьких шматочків, розбити його складно. Скляні чіпи проходять у процесі виготовлення термальне загартування. З цього випливає, що матеріал у результаті витримує велике навантаження. Опуклі куточки затираються, що забезпечує безпеку в експлуатації.
 2. Фізичні якості. Мозаїка скляна – це практично єдиний товар з нульовим відсотком водопоглинання. Це ідеальний матеріал для оформлення басейнів і фонтанів. Також скло витримує спеку до 145° С і холод до -30° С. Матеріал є надійним для облицювання вуличної території.
 3. Екологічність. Мозаїка зі скла не виділяє токсинів, легко чиститься і не поширює шкідливі бактерії.
 4. Цінові рамки. Вартість продукції варіюється від дешевої до дорогої. Декор підходить як для людей, які планують економний варіант, так і для клієнтів, що на перший план ставлять вишуканість і модні новинки.

Серед асортименту нашого магазину ви знайдете квадратики різного розміру і прямокутні форми. Також вас порадують однотонні палітри і різноманітні комбінації.

Рекомендації з вибору

Вам важливо знати, що виробники виготовляють продукцію з двох типів основ::

 • паперова;
 • сітчаста.

Сітчаста з'єднує квадратики з внутрішньої сторони, а паперова – з лицьової. Після облицювання паперовий шар від'єднується вручну.

Ми рекомендуємо суворо контролювати, щоб обрані вами варіанти були виготовлені з одного типу основи. Це допоможе запобігти нерівномірному результату, так як основи мають різну ступінь усадки. За надійністю сітчаста основа виграє.

Нагадуємо, що наша продукція має всі необхідні сертифікати якості. Ми є офіційними дистриб'юторами, тому вам не страшні націнки і недомовленості. Ми працюємо з постачальниками безпосередньо, і всі питання вирішуються оперативно і дружно.

Для наших клієнтів завжди діють цікаві пропозиції.

Почекайте...