Фільтри

Плитка під камінь на підлогу

На етапі планування дизайну приміщення кожен прагне створити щось особливе. Але часто ми стикаємося з проблемою, коли естетичні характеристики не збігаються з практичними властивостями. Проблема ще може посилюватися високою вартістю.

Плитка для підлоги під камінь – це унікальна можливість оформити кімнату красиво, не навантажуючи себе додатковими складнощами з прибиранням. Матеріал легко миється, а високі показники дозволяють насолоджуватися комфортом довгі роки.

Плитка для підлоги – варіанти оформлення

Головна перевага продукції – це можливість облицювання в будь-якому приміщенні. Сучасні технології дозволяють ідеально копіювати лінії природних копалин, а фантазії світових дизайнерів – створювати неповторні комбінації з додаванням малюнків.

Застосування:

  1. 1. Ванна кімната. Плитка для підлоги під бетон у поєднанні з білою або темно-сірою сантехнікою – це просто фурор серед світової моди. А якщо доповнити інтер'єр елементами з дерева, то кімната стане не просто місцем для купання, а й куточком, при відвідуванні якого, всі нагальні справи стануть другорядними.

  2. 2. Зал або хол. Зустріти гостей можна у вишуканому інтер'єрі, де нові меблі прикрашає стильний орнамент. Плитка на підлогу під камінь підходить як для сучасного стилю, так і для простого затишного оточення. Варто відзначити, що дана продукція просто незамінна для створення стилю Лофт.

  3. 3. Коридор. Особливість каменю полягає в цікавих візерунках і лініях. Плитка для підлоги під камінь приховує легкі забруднення від взуття і вправно маскує дрібні подряпини. Добре виглядають великі плити і дрібні квадрати, вкладені у шаховому порядку.

  4. 4. Кухня. Для місць, де підлога взаємодіє з жиром і хімічними засобами, бажано підбирати рівну фактуру. Плиткові вироби витримують вологу, вплив гарячих предметів і випадковий контакт з лезом ножа. Природне забарвлення не навантажує кімнату, а навпаки візуально розширює простір.

У нашому магазині ви можете купити плитку для підлоги під камінь за доступними цінами. Ми реалізуємо товар від перевірених фірм виробників.

Серед нашого асортименту ви обов'язково підберете незвичайні варіанти, а також зможете доповнити свій вибір цікавими вставками, орнаментами і візерунками.

Ми розраховуємо бачити вас серед постійних клієнтів. Будьте впевнені, у нас ви придбаєте все найкраще!

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...