Фільтри

Плитка під мармур

Якщо ви бажаєте додати інтер'єрові шику і розкоші, тоді вам підійде плитка для стін під мармур. Вишукані візерунки природного матеріалу самі по собі є ознакою дорожнечі.

Кольорова гама ідеально підходить для приміщень з будь-якою площею і функціональністю.

Ідеї для оформлення

Плитка під мармур на стіну розширює кордони ідей. Запрошуємо вас ознайомитися з асортиментом. Ви здивуєтеся різноманітності відтінків і малюнків. І який би колір ви не обрали, мармурова палітра завжди буде грати ключову роль.

У нас представлені чорні, коричневі, морські і сірі кольори, а також безліч малюнків.

Видатні рішення від експертів:

  1. 1. Біла підлога і чорна настінна плитка під мармур. Комбінація захоплююче виглядає як у ванній кімнаті, так і в просторих залах. Вражаючий ефект створюють темні вставки на світлому фоні. Однак варто розуміти, що дана комбінація зобов'язує до суворого добору гарнітуру.

  2. 2. Дерев'яні ділянки. Як завжди, ми не можемо забути про природний, усіма улюблений матеріал. Плитка під мармур на стіну ідеально гармоніює з деревом у будь-яких кімнатах і в будь-яких стильових форматах.

  3. 3. Біла підлога і світло сірі мармурові стіни. Візуально збільшують приміщення і надають йому вишуканості.

  4. 4. Вставки у вигляді панно і ілюстрацій. Підходять для залів, проте все частіше застосовуються і у ванних кімнатах.

Настінна плитка під мармур випускається у квадратних, восьмикутних і прямокутних варіантах. Також ми готові вам запропонувати бордюри, декори та панно.

Створюйте власний дизайн, не виходячи з дому, а ми із задоволенням надамо вам пораду з будь-якого питання щодо представленого асортименту.

Переваги

Наша продукція відрізняється довгим терміном служби і практичністю. Плитка для стін під мармур – це найкращий варіант для господині.

Головні переваги:

  1. • матеріал легко чиститься,

  2. • не вбирає вологу,

  3. • витримує падіння посуду і приладів.

Мармурові візерунки приховують тимчасові забруднення і розводи. Поверхня витримує недовгий контакт з гарячими предметами.

Для залів та інших кімнат також важливе прибирання без труднощів. Обравши нашу продукцію, ви будете насолоджуватися природним блиском і природною красою. Навіть світлі забарвлення не потурбують вас необхідністю додаткового догляду.

Раді бачити вас у якості постійних клієнтів.

Постараємося бути вам корисними!

Приємних покупок!16 шт.

Почекайте...