Фільтри

Плитка під мармур на підлогу

Ще кілька років тому прикраси з мармуру могли собі дозволити тільки неймовірно заможні люди. Адже вартість вишуканого матеріалу перевищує місячну зарплату середньостатистичного мешканця у кілька разів.

Плитка для підлоги під мармур не просто виключає проблеми з доступністю природного матеріалу, а й радує своєю практичністю. Виробники дозволили нам вигадувати різноманітні стилістичні рішення, не турбуючись про доступність матеріалів.

Плитка на підлогу під мармур – створення розкоші і затишку

Мармуровий малюнок надає приміщенню вишуканості і шарму. Природні візерунки, представлені у ніжних тонах, які не навантажують інтер'єр. Як би ви не прикрасили кімнату і які б ідеї не втілювали, копія природного матеріалу завжди виглядає доречно.

Ми зібрали кілька ідей від світових дизайнерів:

  1. 1. Малюнок, в якому представлена плитка для підлоги, плавно переходить і на стіни. У такому випадку кімната перевтілюється у вишукані апартаменти, де присутні ноти палацової розкоші. Таке оформлення красиво виглядає у великих ванних кімнатах і широких коридорах.

  2. 2. Світла підлога в комбінації з темними кам'яними стінами. Контраст кардинально відрізняється від звичного нам поєднання. Однак саме дизайн, де верх темніше підлоги, наповнює приміщення затишком і теплом.

  3. 3. Біла для підлоги плитка під мармур разом з білими стінами і меблями широко використовується у ванних кімнатах і заявляє про сміливість власників. Хоча насправді такий дизайн може дозволити собі кожен, адже мити білі підлоги з кераміки – одне задоволення.

  4. 4. Орнаменти доречні в залах і холах. Доповніть малюнки цегляною кладкою на стінах або іншим фактурним оформленням. Світліше забарвлення можна розбавити ніжними настінними прикрасами, а темні візерунки - аналогічною палітрою штор та елементів меблів.

Плитка підходить для таких стилів, як Бароко, Ренесанс та Античний. І як би ви не комбінували кольори, ніжно або контрастно, плитка для підлоги під мармур завжди виглядає багато та розкішно.

Наші пропозиції

Перш ніж купити плитку для підлоги під мармур ми радимо ретельно продумати очікуване навантаження та записати необхідні технічні показники. Наші співробітники із задоволенням вам допоможуть.

У нашому магазині діють акції та знижки. Також ми готові відправити вам зразки вподобаних варіантів безкоштовно.

Звертайтеся! Завжди до ваших послуг інтернет-магазин Keramaexpert.

Почекайте...