Фільтри

Плитка під дерево на підлогу

Деревинні малюнки в інтер'єрі завжди вважалися ознакою затишку. Плитка для підлоги під дерево ідеально імітує природний матеріал, дозволяючи використовувати природні фактури навіть у ванних кімнатах та на кухні.

Плитка на підлогу під дерево – більше ідей для інтер'єру

Ще кілька років тому ми б здивувалися паркету у ванній кімнаті. Зараз же плитка для підлоги під паркет активно використовується дизайнерами у приміщеннях з підвищеною вологістю. Завдяки своїм якостям матеріал виграє у порівняння з оригіналом та розширює нам кордони для фантазій.

Можливості застосування продукції:

  1. 1. Кухня. Завдяки стійкості до хімії та харчових забруднень плитка для підлоги під дерево є головною прикрасою інтер'єру. Продукція укладається у вигляді великих плит, рейок та дошок. При цьому, чим грубіше фактура, тим яскравіше та сучасніше виглядає оформлення.

  2. 2. Кімнати. Плитка для підлоги під ламінат спрощує життя господарів, так як значно виграє за характеристиками примхливому оригіналу. У нас ви маєте можливість підібрати різні палітри кольорів, створюючи свій неповторний інтер'єр.

  3. 3. Ванна кімната. Затишна обстановка доступна нам і у ванній. Імітація дерева заспокоює і створює у просторі ефект природи і органіки.

Плитка для підлоги під ламінат може укладатися у різноманітних напрямках, створюючи нові та неповторні малюнки. За бажанням ви маєте можливість підібрати аналогічну палітру для настінного оформлення або купити матеріал протилежного кольору.

Плитка для підлоги також поєднується з цегляною кладкою, орнаментами та вставками у вигляді картин. Можливе створення простого сільського стилю та сучасного вишуканого інтер'єру.

Ми пропонуємо свої послуги

У нашому асортименті налічується більше 150 варіантів плитки під дерево. Серед них присутні такі фактури:

  1. • глянсова;

  2. • матова;

  3. • прозора глазур;

  4. • рельєфна.

Незалежно від фірми, моделі та поверхні, ви придбаєте вироби високої якості. Наші виробники використовують гарне устаткування, тому кожен малюнок унікальний.

Будь ласка, ознайомтеся з нашим асортиментом. Ми пропонуємо вам купити плитку для підлоги під дерево за найнижчими цінами. Всі варіанти представлені у каталозі товарів та чітко передають картинку.

Для більш детального ознайомлення з вподобаною продукцією ми надсилаємо безкоштовні зразки.

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...