Фільтри

Плитка для Кухні під мармур

Краса мармуру полонила цінителів краси ще з давніх часів. На жаль, матеріал настільки дорогий, що використовувати його для домашніх цілей може дозволити собі не кожен.

Але у нас з вами є хороша альтернатива - це плитка для кухні під мармур. Ніжні візерунки, натуральні кольори і відтінки нададуть приміщенню чудовий вид. Місце, де люди готують їжу і зустрічають близьких за столом, перетвориться в особливий куточок, в якому захочеться проводити час знову і знову.

Відмінності від мармуру

Сучасне обладнання дозволяє імітувати забарвлення з точністю до міліметра. При цьому за технічними характеристиками плитка в кухню під мармур значно виграє.

Аналог відрізняється стійкістю до таких факторів:

  1. • вода;

  2. • вогонь;

  3. • хімія;

  4. • подряпини;

  5. • зміна температур.

Матеріал ідеально підходить для контакту з жиром, водою і миючими засобами, що є незамінним на кухні. Для підлоги у нас представлені різні варіанти матових поверхонь. Для стін ми рекомендуємо звернути вашу увагу на гладкі фактури, а рельєфні залишити для інших кімнат.

Комбінації облицювальних матеріалів

Плитка під мармур, не зважаючи на особливі малюнки, добре комбінується з іншими матеріалами.

Ми підібрали кілька цікавих варіантів стилів для вас:

  1. 1. Вінтаж. Оформлення передбачає застосування грубих, затертих і ніби зістарених елементів. Це може бути поєднання цегляної кладки, дерева і мармурових ділянок. Дуже доречно будуть виглядати вставки у вигляді зображень або панно.

  2. 2. Етно. Завдяки даному формату ви можете створювати малюнки, які символізують улюблену вами країну. Це може бути подоба вишиванки, різноманітні ієрогліфи або тексти на іноземній мові.

  3. 3. Кантрі. Атмосферу дикої природи вам створять яскраві орнаменти у вигляді листя, окраси тварин або імітація природних матеріалів. Плитка на кухню під мармур укладається на підлозі або в якості основного кольору на стіни.

Залежно від забарвлення матеріал випускається в різних параметрах. При прорахунку кількості враховуйте особливості розміру вашої кімнати і додайте до загальної кількості 15% на резерв.

Пам'ятайте, що плитка для кухні під мармур повинна подобатися в першу чергу вам і тільки потім відповідати принципам моди. Вам жити у власному будинку і вам приймати гостей, тому обирайте такий формат, який охарактеризує вас як людину з винятковим смаком.

Успішного вам вибору. Якщо виникнуть питання, телефонуйте. Ми обов'язково вам допоможемо.

Почекайте...