Фільтри

Плитка для Кухні під камінь

Кухня – це особливе місце в будинку, для якого підходять ніжні і теплі тони. Плитка для кухні під камінь – це ідеальний варіант для облицювання, тому що саме натуральні відтінки здатні наповнити кімнату затишком і сучасними фарбами одночасно.

Переваги продукції

З кожним днем мода все інтенсивніше наближається до природних палітр. Чим органічніше фарби і фактура, тим більш модним виглядає інтер'єр. Плитка для кухні під бетон здатна перетворити дизайн до невпізнання. Фахівці вже давно помітили незвичайний ефект від комбінації сірих відтінків з сучасними меблями і технікою.

Плитка на кухню під камінь замінює натуральний матеріал і має відсутні у нього практичні властивості, а саме:

  1. • витримує холодну та гарячу температури;

  2. • стійкість до дії хімічних речовин;

  3. • відштовхує забруднення у вигляді жиру, накипу;

  4. • водовідштовхування.

Плитка на кухню під бетон легко миється, а її забарвлення візуально приховує тимчасові розводи і незначні подряпини. Це ідеальний варіант, який обов'язково оцінять господині.

Ідеї для інтер'єру

У нашому магазині представлені матеріали для оформлення підлоги і стін. У вас є можливість використовувати яскраві кольори і різкі опуклості, а також теплі спокійні малюнки.

Ми відібрали для вас кілька цікавих стилів:

  1. 1. Лофт. Відомий стиль в інтер'єрі людей, які крокують в такт з модою. Незважаючи на те, що даний формат містить в собі грубі матеріали, загальна атмосфера в результаті виходить дуже домашньою. Плитка для кухні під камінь незвично виглядає на стінах. Особливо для даного варіанту підходять грубі загострені опуклості.

  2. 2. Скандинавський стиль. У даному випадку перевага віддається білому кольору. Ідеально, якщо в такій же палітрі будуть оформлені техніка, стіл і шафки. Для незначного контрасту можна розбавити загальну картину. В такому випадку підійде плитка для кухні під бетон.

  3. 3. Печворк. Улюблені багатьма орнаменти є головними елементами стилю. За кольором немає певних обмежень. Любителі класики створюють чорно-білі комбінації, а ризиковані клієнти замовляють контрастні палітри з різноманітними орнаментами.

Який би колір ви не обрали, знайте, що вся керамічна плитка в нашому магазині відрізняється надійністю, довговічністю і практичністю. Також ми часто робимо акції і знижки.

Наші консультанти із задоволенням вас проконсультують з будь-якого питання.

З повагою, команда Kerama Expert!

Почекайте...