Оплата

  • Швидко і зручно оплатити замовлення Ви можете платіжною карткою будь-якого банку без комісії на нашому сайті через систему електронних платежів iPay. Після оформлення замовлення менеджер надішле Вам посилання на розділ сайту для оплати замовлення.
  • Безготівковий платіж: Ви можете оплатити Ваше замовлення в будь-якому банку України. Після оформлення замовлення, менеджер надішле Вам на електронну пошту, факс, у месенджері рахунок-фактуру з реквізитами для оплати, дійсний протягом 3 (трьох) робочих днів.
    Оплатити замовлення без комісії за платіж Ви можете в будь-якому відділенні УкрСибБанк та Приватбанк.
  • Наложений платіж: Ви можете оплатити Ваше замовлення при отриманні. При такому способі оплати сума Вашого замовлення буде більше на 2%.
  • Юридичні особи та підприємці можуть оплатити замовлення за безготівковим розрахунком з розрахункового рахунку. ПрАТ «Керама Експерт» є платником податку на прибуток на загальних підставах та платником ПДВ.

Доставка

  • Доставка Замовлень здійснюється у всі міста України Кур'єрськими службами доставки на відділення або на Вашу адресу в зручний для Вас час.

Важливо! При отриманні товару від експедитора чи зі складу служби доставки обов'язково перевірте комплектацію і цілісність замовлення! Якщо продукція була пошкоджена під час транспортування, відповідальним за це є перевізник. Для цього необхідно скласти зі співробітником служби доставки акт прийому - передачі де вказується кількість пошкодженого при доставці товару. Після складання акту прийому - передачі і підписання його сторонами, ПрАТ «Керама Експерт» БЕЗКОШТОВНО компенсує Вам кількість пошкодженого товару з Безкоштовною Доставкою.


Почекайте...