Мозаїка

Наш гарний асортимент барвистих мозаїк означає, що ви будете здивовані вибором в пошуку відповідного стилю для вашого будинку. Мозаїчні плитки в Керама Експерт входять в ряд текстур і обробки, щоб підкреслити стиль, що дозволяє легко зробити правильний вибір. Пропонований продукт - мозаїка Темарі від виробника Керама Марацці.
Фільтри

Товари від 13 до 24 з 197

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Товари від 13 до 24 з 197

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Плитка мозаїка – використовується для облицювання з давніх часів, однак залишається яскравим, сучасним і креативним типом оздоблення.

Вироби для оздоблення виготовляються з різних матеріалів і вражають різноманітністю кольорових поєднань. Для того щоб підібрати і придбати плитку мозаїку потрібних параметрів і відтінків ми радимо ознайомитися з основними поняттями кожного типу.

Скло

Ви можете придбати скляну плитку різних кольорів і відтінків, завдяки прозорості різного ступеня. Матеріал широко використовується для зовнішнього і внутрішнього оздоблення.

Технічні характеристики:

 1. • добре відштовхує вологу;

 2. • витримує перепади температур;

 3. • жаростійка (до 145° С);

 4. • стійка до агресивного середовища.

Ідеально підходить для обробки басейнів, фонтанів і ванних кімнат, а також використовується для оздоблення камінів і печей.

Кераміка

Даний тип являє собою шматочки керамічних плит різних фактур. Вироби мають високі показники зносостійкості і широко використовуються на абсолютно будь-яких поверхнях.

У нашій колекції представлені:

 1. • глянсова мозаїка;

 2. • фактурні тріщини;

 3. • матова мозаїка;

 4. • комбінація поверхонь в одній плитці.

Ми пропонуємо вам придбати мозаїку з кераміки для оздоблення кухонного фартуку або ванної кімнати. Мозаїка для ванних кімнат може бути використана також для підлоги і стелі.

Керамограніт

Плитка мозаїка з керамічного граніту призначена для облицювання громадських приміщень, зовнішніх стін, фонтанів і стежок.

Мозаїка для басейну стане надійною і міцною прикрасою на довгі роки. Ми радимо, якщо вам потрібна стійка до вигоряння мозаїка, придбати саме керамограніт.

Пігмент поширений по всьому виробу за допомогою високої температури. Тому при будь-яких подряпинах або дії сонячних променів мозаїчна плитка залишається такою ж яскравою і насиченою.

Загальні рекомендації

Ви можете укласти матеріал самостійно або довірити роботу фахівцеві. Якщо ви знайдете досвідченого професіонала, то на заміну простому класичному оформленню, ви отримаєте цілий витвір мистецтва.

У нашому магазині ви втілите будь-які задуми, при цьому зможете придбати плитку мозаїку недорого. Вироби легко комбінуються, втілюючи ваші ідеї в унікальний і неповторний малюнок.

Ретельно прораховуйте кількість продукції і орієнтуйтесь на технічні особливості матеріалів. Грамотний вибір дозволить вам здійснити вдалу покупку без помилок і переплати.

Ми пропонуємо найкраще!13 шт.

Почекайте...