Фільтри

Керамогранітна мозаїка

Товари від 1 до 12 з 34

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3

Товари від 1 до 12 з 34

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3

Керамограніт – це надійний і практичний облицювальний матеріал. Мозаїка з керамограніту дає можливість нам декорувати не тільки внутрішню частину приміщень, але і зовнішню сторону. Ви можете сміливо вибирати її для вуличного басейну, фонтанів або колон і не переживати, що квадратики змінять зовнішній вигляд після деякого часу використання.

Переваги продукції

Керамогранітна мозаїка має велику кількість виграшних моментів. Матеріал піддається ще більшим температурам, ніж кераміка, що говорить про високі показники зносостійкості. А факт того, що блоки складаються з безлічі маленьких елементів, свідчить про те, що матеріал не вбиваємий.

Особливості:

 1. Витримує зміни температур. Мозаїка з керамограніту спокійно реагує на різкі зміни температур від -50 до +50.
 2. Вологонепроникність. Всмоктування води практично дорівнює нулю.
 3. Не вигорає. Кольоровий пігмент просякає всю плитку зсередини, тому матеріалу не страшні сонячні промені, ультрафіолет і вплив інших зовнішніх подразників.
 4. Зносостійкість. Ми вже згадували про особливий процес виготовлення, що зумовлює високі показники. Хочемо звернути вашу увагу, що мозаїка з керамограніту ідеально підходить для доріжок, стежок і ґанку.

У нашому магазині представлені різноманітні варіанти імітації дерева, каменю, бетону. Багато яскравих і молодіжних рішень. У вас немає потреби хвилюватися щодо практичних показників. Абсолютно вся керамогранітна мозаїка прослужить вам довгі роки, не дивлячись на те, в якій ділянці ви її поклали.

Особливості вибору

Перш ніж зробити остаточний вибір, ми рекомендуємо перевірити правильність прорахунку кількості. Обов'язково прикиньте, як розмір мозаїчного блоку відповідає розміру ділянки. Продумайте все так, щоб, у результаті, вам не довелося займатися підгонкою плитки за розміром. Це економить час майстра і ваші гроші за додаткові послуги.

Пам'ятайте, що відстань між матеріалом для кожної ділянки різний. Наприклад, у басейні, через те, що в ньому йде сильний тиск води, фахівці роблять більшу відстань та укладають продукцію на спеціальний клей.

Для інших ділянок мозаїка з керамограніту оформляється за стандартними нормами.

Нагадуємо, як тільки ви оформите замовлення через наш кошик, ви стаєте постійним клієнтом та отримуєте знижку 3%.

Приємних покупок!

Почекайте...