Фільтри

Мозаїка для басейну

Товари від 1 до 12 з 199

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 199

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Обираючи облицювальний матеріал для басейну, важливо враховувати деякі показники:

 • водовідштовхування;
 • стійкість до чистячих речовин.

Мозаїка для басейну – це найкраще рішення, тому що саме кераміка здатна довгий час знаходиться у вологому середовищі і тримати первинний вигляд довгі роки.

Загальні рекомендації з вибору

Серед нашого асортименту ви знайдете безліч кольорів і фактур. Тільки пам'ятайте, що кожен відтінок грає свою роль в загальній картині басейну.

Наприклад:

 • темні палітри візуально роблять його глибше;
 • світлі відтінки добре виглядають в комбінації з синім кольором;
 • морські забарвлення ідеально передають водну тематику і підходять найкраще;
 • імітацію каменів і дерева краще використовувати в якості окантовки.

Плитка для басейну може бути виконана у будь-яких розмірах і формах. Однак сам процес облицювання має деякі особливості.

Досвідчені майстри враховують факт дії води на матеріал. Тому мозаїка у басейн укладається на спеціальний рухомий клей із зазором у декілька міліметрів.

Обов'язково уточніть даний факт у фахівців або враховуйте його, якщо плануєте оформляти басейн самостійно. Помилка в облицюванні призведе до тріщин і розколів.

Мозаїка для аквазони в місцях зливу не повинна бути слизькою. Тому рекомендовано на підлогу обирати фактурні варіанти. Також це стосується ступенів, обхідних доріжок і похилих бортиків.

Види плит

Розмір плит варіюється в межах 30х30 см. Але ви можете підібрати зручний параметр для вашого випадку. Намагайтеся зупинити свій вибір на мінімальних розмірах. При постійному тиску води довше прослужить менша за габаритами конструкція.

Мозаїчна плитка для басейну буває двох типів:

 1. керамічна;
 2. скляна.

Скляна плитка коштує дорого, тому кераміка – це практичне рішення щодо вартості та якості.

Ми рекомендуємо заздалегідь прорахувати, яка кількість мозаїки для аквазони буде обрізатися, та зафіксуйте цю кількість у резерв. Також враховуйте кількість швів, які повинні бути набагато ширше, ніж у стандартних роботах. Товщину шва вам допоможе прорахувати фахівець, виходячи з розміру матеріалу.

Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам грамотно підійти до вибору мозаїки для басейну. Якщо виникнуть питання, дзвоніть! Наші менеджери із задоволенням вам допоможуть.

Почекайте...