Фільтри

Mira будівельні суміші

Компанія Mira має розповсюджену галузь виробничих потужностей в різних країнах Європи, в тому числі - й Україні. Лінії виробництва - технологічні, з використанням сучасного обладнання та високим рівнем автоматизації виробничих процесів.

Головна відмінність продукції Мира — висока якість сучасної продукції та екологічна чистота сухих будівельних сумішей. Товари фірми, основаної 1959 року, пройшли перевірку часом та стали еталоном якості і надійності. Рецептура інноваційних будівельних матеріалів розроблена в провідних європейських лабораторіях, відповідає сучасним вимогам довговічності, зносостійкості, економічності, зручності в роботі. Ціни на будівельні суміші та матеріали з успіхом конкурують на будівельному ринку.

Під маркою Mira випускається продукція для зовнішньої та внутрішньої обробки, що відповідає європейським стандартам якості. У каталозі фірми необхідний товар знайдуть професійні будівельники й приватні користувачі. З розвитком будівельних технологій асортимент продукції Мира значно розширився. Масове застосування сухих сумішей змінило ведення будівельних та оздоблювальних робіт, підвищивши ефективність в декілька разів. Основна перевага сухих сумішей — це готовність до роботи будь-якого моменту. Будівельна суміш забезпечує високу продуктивність, культуру та якість виконуваних робіт.

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...