Фільтри

Керамограніт для стін

Товари від 1 до 12 з 45

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4

Товари від 1 до 12 з 45

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4

Керамограніт – це міцний і надійний облицювальний матеріал, який виграє серед решти продукції за багатьма параметрами.

Процес виготовлення полягає у витримуванні глини при високих температурах, тому керамограніт для стін відрізняється зниженою пористістю, високим показником водонепроникності і міцністю.

Фарбування проводиться шляхом наповнення пігментом всього вмісту. З цього випливає, що настінний керамограніт тримає колір незалежно від зовнішнього впливу факторів.

Наш асортимент

Наші постачальники для виготовлення продукції використовують дороге якісне обладнання. Кожен малюнок, який ви побачите, відрізняється чіткістю всіх ліній і максимальною схожістю з оригіналом.

Керамограніт на стіни замінює дорогий мармуровий матеріал, дерев'яні бруси і вироби з натурального каменю. Ілюстрація настільки правдоподібна, що гості навряд чи помітять різницю.

Наші забарвлення:

 1. 1. Орнаменти. Суворі рівні лінії і елегантні малюнки використовуються повністю і у вигляді окремих вставок. Настінний керамограніт з орнаментом випускається у декількох розмірах: 44,7х44,7; 40,2х19,6; 19,6х19,6.

 2. 2. Мозаїка. Плити розміром 29,7х29,7 добре виглядають на кухні та у ванній кімнаті. У нас представлені кілька кольорів, які можна комбінувати.

 3. 3. Імітації дерева. Природні палітри використовуються у будь-якому типі приміщень. Деревинні малюнки здатні створити неповторний дизайн у дорогих залах і простих мініатюрних кімнатках.

 4. 4. Мармур і камені. Ідеальний варіант для холів і коридорів. Ніжні забарвлення візуально збільшують площу і наповнюють приміщення шиком.

 5. 5. Структурні фактури. Опуклі візерунки прикрасять кімнати і холи. Для робочої зони на кухню вони не зовсім підходять (з практичного боку). А для всіх інших типів приміщень – відмінне рішення.

 6. 6. Дрібні вкраплення. Ви отримуєте ніжний фон з акуратними декоративними відтінками. Такий настінний керамограніт добре проявляє себе на ділянці для фартуха. Дрібні крапочки приховують тимчасові забруднення і розводи.

Будьте певні, керамограніт для стін – це безпрограшний варіант. Вам будуть не страшний контакт з гарячим, випадкові удари столовими приборами та вигоряння.

Ми впевнені у продукції, яку реалізуємо. І без проблем відправимо вам вподобані зразки.

Приємного вибору!

Почекайте...