Керамограніт є кращим рішенням для ванної кімнати. Завдяки підвищеному рівню вологостійкості матеріал надійно захищає стіни і не турбує власників житла багато років.

Керамограніт для ванної кімнати – це міцний матеріал, який має високу стійкість до стирання і не втрачає колір. Виготовляють його з мелених гірських порід (кварц, шпат), високоякісної глини і мінеральних барвників.

Плитка не потребує додаткового нанесення емалі. Формування забарвлення відбувається у процесі виготовлення суміші, тому пігмент просочується по всьому вмісту. При будь-якому пошкодженні або подряпині зміна палітри виключена.

Властивості:

 1. 1. Надійність. Зовнішній вигляд зберігається через довгий час, незалежно від вологості і температури.

 2. 2. Міцність. Виріб витримує тиск до 450 кг.

 3. 3. Безпека. Матеріал має низький коефіцієнт електропровідності. Ви можете спокійно ставити у приміщення пральну машинку, бойлер і сушарка для рушників.

 4. 4. Зносостійкість. Керамогранітна плитка для ванної кімнати стійка до порізів і подряпин.

 5. 5. Висока вологостійкість. Коефіцієнт поглинання вологи не перевищує 0,05%.

Керамограніт у ванну кімнату: особливості

За допомогою керамограніта приміщення перетворюється до невпізнання. Завдяки розмаїттю геометричних форм дизайнери досягають ідеальної безшовної поверхні. Це, безперечно, великий плюс.

Імітація натурального каменю, вишуканого мармуру і ряду інших видів природних матеріалів здатні підкреслити ваш характер, імідж та унікальну харизму.

Керамограніт для ванної – це якісний, стійкий та неймовірно красивий матеріал. Серед нашого асортименту ви підберете потрібну модель відповідно до своїх задумів. У нас представлені різноманітні візерунки, фактури та палітри.

Ми намагалися зібрати кращі варіанти для того, щоб ви купували не просто якісний товар. Наше завдання полягає у тому, щоб забезпечити вас можливістю реалізовувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Наші пропозиції

Вирішивши купити керамограніт у ванну кімнату в нашому інтернет-магазині, ви автоматично стаєте нашим особливим клієнтом. Нам важлива ваша оцінка, тому ми робимо все можливе, щоб ви ні на хвилину не засумнівалися у правильності свого вибору.

Ми часто влаштовуємо акції, розіграші та знижки. Приєднуйтесь, ціни на нашу продукцію вас приємно здивують!

 • Ardesia
  Ardesia
  3 видів /
  3
  від 799,00 грн /кв. м.
 • Baker Street
  Baker Street
  2 видів /
  2
  від 265,90 грн /кв. м.
 • Cemento
  Cemento
  18 видів /
  18
  від 250,00 грн /кв. м.
 • Cottage
  Cottage
  3 видів /
  3
  від 290,00 грн /кв. м.
 • Cotto Classico
  Cotto Classico
  22 видів /
  22
  від 212,00 грн /кв. м.
 • Geo
  Geo
  24 видів /
  24
  від 200,00 грн /кв. м.
 • I Classici
  I Classici
  6 видів /
  6
  від 360,00 грн /кв. м.
 • Kair
  Kair
  1 видів /
  1
  від 176,90 грн /кв. м.


Товари від 1 до 24 з 61

Сторінка:    
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Почекайте...