Фільтри

Керамограніт є кращим рішенням для ванної кімнати. Завдяки підвищеному рівню вологостійкості матеріал надійно захищає стіни і не турбує власників житла багато років.

Керамограніт для ванної кімнати – це міцний матеріал, який має високу стійкість до стирання і не втрачає колір. Виготовляють його з мелених гірських порід (кварц, шпат), високоякісної глини і мінеральних барвників.

Плитка не потребує додаткового нанесення емалі. Формування забарвлення відбувається у процесі виготовлення суміші, тому пігмент просочується по всьому вмісту. При будь-якому пошкодженні або подряпині зміна палітри виключена.

Властивості:

  1. 1. Надійність. Зовнішній вигляд зберігається через довгий час, незалежно від вологості і температури.

  2. 2. Міцність. Виріб витримує тиск до 450 кг.

  3. 3. Безпека. Матеріал має низький коефіцієнт електропровідності. Ви можете спокійно ставити у приміщення пральну машинку, бойлер і сушарка для рушників.

  4. 4. Зносостійкість. Керамогранітна плитка для ванної кімнати стійка до порізів і подряпин.

  5. 5. Висока вологостійкість. Коефіцієнт поглинання вологи не перевищує 0,05%.

Керамограніт у ванну кімнату: особливості

За допомогою керамограніта приміщення перетворюється до невпізнання. Завдяки розмаїттю геометричних форм дизайнери досягають ідеальної безшовної поверхні. Це, безперечно, великий плюс.

Імітація натурального каменю, вишуканого мармуру і ряду інших видів природних матеріалів здатні підкреслити ваш характер, імідж та унікальну харизму.

Керамограніт для ванної – це якісний, стійкий та неймовірно красивий матеріал. Серед нашого асортименту ви підберете потрібну модель відповідно до своїх задумів. У нас представлені різноманітні візерунки, фактури та палітри.

Ми намагалися зібрати кращі варіанти для того, щоб ви купували не просто якісний товар. Наше завдання полягає у тому, щоб забезпечити вас можливістю реалізовувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Наші пропозиції

Вирішивши купити керамограніт у ванну кімнату в нашому інтернет-магазині, ви автоматично стаєте нашим особливим клієнтом. Нам важлива ваша оцінка, тому ми робимо все можливе, щоб ви ні на хвилину не засумнівалися у правильності свого вибору.

Ми часто влаштовуємо акції, розіграші та знижки. Приєднуйтесь, ціни на нашу продукцію вас приємно здивують!Товари від 1 до 24 з 69

Сторінка:    
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Почекайте...