Керамічна плитка під мармур

Сучасна кераміка здатна імітувати будь-який матеріал. Один з різновидів продукції – керамічна плитка під мармур.

Порівняльні характеристики матеріалу

Аналог повторює мармур за кольором і фактурою. Керамічна плитка має широкі характеристики, тому виграє в практичності, ціні та зносостійкості.

Обираючи кахель під мармур, ви отримуєте:

 1. • міцний і довговічний обробний матеріал – рівень зносостійкості підбирається виходячи з передбачуваного навантаження;

 2. • натуральну та екологічно чисту продукцію – унікальний результат досягається за допомогою природної глини і сучасних технологій;

 3. • можливість оформлення будь-яких приміщень – керамічна плитка є водостійкою, пожежобезпечною та вогнетривкою.

Облицювальний кахель під мармур має різні типи поверхні. Для підлоги застосовується шорстка фактура, яка володіє антислизькими властивостями. Також матеріал ідеально підходить для оформлення підлоги з підігрівом.

Особливості вибору

Тип поверхні залежить від місця облицювання, рівня забруднення та передбачуваної зносостійкості, а саме:

 1. 1. Глянсова поверхня та прозора глазур підходять для стін. Це можуть бути як природна імітація мармуру, так і декор.

 2. 2. Полірована поверхня ідеально підійде для оформлення підлоги в залах та громадських приміщеннях. Матеріал легко миється, тому широко використовується також і для кухні.

 3. 3. Матова фактура застосовується як для підлоги, так і для стін. Даний варіант стійкий до подряпин і дрібних пошкоджень. У ванних кімнатах – запобігає ковзанню.

 4. 4. Рельєфна поверхня

Переваги продукції

У нашій колекції представлено великий вибір товарів. Керамічна плитка під мармур прикрасить стіни маленьких кімнат і великих приміщень. Підлога, оздоблена відповідним матеріалом, прослужить вам довгі роки, не залежно від дії зовнішніх чинників.

Зверніть увагу на глибину забарвлення – кожен облицювальний кахель під мармур відрізняється благородними переходами кольорів і тонкими, властивими оригіналу, прожилками. Ви гарантовано втілите будь-які свої ідеї.

Для посилення ефекту дизайнери рекомендують доповнювати інтер'єр орнаментом, картинами або панно. У такому випадку ви створите неповторний фон, втілюючи свої фантазії в розкішне оформлення.

Наш магазин реалізує кахель під мармур від надійних постачальників. Тому купуючи вироби у нас, ви гарантовано отримаєте якість і потрібні характеристики.

 • Safari
  Safari
  10 видів /
  10
  від 148,00 грн /кв. м.
 • Carpets
  Carpets
  2 видів /
  2
  від 200,00 грн /кв. м.
 • Carrara
  Carrara
  від 540,90 грн /кв. м.
 • Azur
  Azur
  від 429,00 грн /кв. м.


Товари від 1 до 24 з 28

Сторінка:    
 1. 1
 2. 2

Почекайте...