Фільтри

Керамічна плитка під дерево

Деревинне облицювання інтер'єру створює у приміщенні затишне оточення і відчуття спокою. Керамічна плитка під дерево – це унікальна можливість оформити кімнату природними малюнками, зберігаючи при цьому властивості кераміки і керамограніта.

Переваги продукції

Керамічна плитка імітує будь-які фактури. Завдяки цьому дизайнери і люди, які йдуть у ногу з модними тенденціями, прикрашають нею не тільки зали і спальні, але також кухні й ванні кімнати. Чим яскравіше виражені вигини нетесаного дерева, тим моднішим і дорожчим виглядає інтер'єр у цілому.

Кахель під дерево призначений для оздоблення стін й підлоги. Технічні характеристики матеріалу підбираються залежно від частоти контакту з вологою, передбачуваного навантаження і ступеня забруднення.

Виходячи з отриманого аналізу також слід підбирати й поверхню матеріалу, а саме:

  1. 1. Матова поверхня є найбільш практичною і підходить для будь-якої площі. Для оформлення підлоги важливо правильно підібрати клас зносостійкості: холи і громадські приміщення мають потребу в виробах 2-3 позицій, а для ванної та кухні досить 1-2 рівня.

  2. 2. Глянсові фактури ідеально виглядають на стінах. Гладке покриття легко миється і запобігає скупченню бруду у важкодоступних місцях. У колекції представлені варіанти у вигляді імітації дерева і в якості декору з різноманітними малюнками.

  3. 3. Рельєфна керамічна плитка копіює не тільки забарвлення, але і деревинні вигини. Відрізнити оригінал від копії практично неможливо.

У нашій колекції представлений широкий вибір продукції з гладкою і фактурною поверхнями. Кольорова палітра настільки багатогранна, що дозволяє власнику реалізувати будь-які ідеї та фантазії.

Ви також маєте можливість доповнити облицювальний кахель під дерево декором і панно, які поєднуються як з настінним, так і з підлоговим матеріалами.

Кахель під паркет і ламінат

Керамічна плитка під паркет стала головним конкурентом натуральному покриттю на користь практичності та термінів служби. Аналог органічного матеріалу легко контактує з вологою та є надійним матеріалом під впливом будь-яких зовнішніх факторів.

Кахель під ламінат поєднується з сучасними меблями світлих тонів. Це відмінне рішення для додання інтер'єру спокійних нот і затишку.

Дизайнери все частіше проектують дерев'яні аналоги для оздоблення ванних кімнат. Біла сантехніка, дерев'яні стіни і шум води створять теплу атмосферу, а відвідування ванної кімнати стане головним джерелом відпочинку і релаксу.

У нашому магазині представлена якісна продукція від надійних і перевірених постачальників.18 шт.

Почекайте...