Керамічна плитка

У Керама Експерт доступна керамічна плитка в різних стилях, щоб створити ідеальний зовнішній вигляд для Вас і вашого будинку, від класичного, вікторіанського до неаполітанського стилю з різними кольорами і розмірами.
Фільтри

Сучасна керамічна плитка – це унікальний елемент інтер'єру, здатний імітувати будь-який матеріал.

Плитка керамічна: рекомендації з вибору

Кахель перемагає серед інших оздоблювальних матеріалів завдяки високим технічним показникам. Однак слід враховувати деякі особливості для того, щоб ви платили за властивості, які вам дійсно будуть необхідні.

Вибір матеріалу залежно від місця розташування:

  1. 1. Облицьовування стін. Тут немає чітких правил. Ви сміливо можете використовувати як гладку, так і фактурну поверхні. Однак найбільш придатною і естетично привабливою є все-таки глянсова керамічна плитка.

  2. 2. Підлога в жилих приміщеннях. Для кімнат і залів вам достатньо купити кахель 3-го ступеня зносостійкості. Для місць із підвищеним ризиком ковзання використовується матова керамічна плитка.

  3. 3. Підлога в громадських місцях. Для оздоблення супермаркетів, торгових центрів та банків важливо купити керамічну плитку не менше 4-го ступеня зносостійкості. Якщо ваш вибір припав на гладку поверхню, то обирайте забарвлення, які приховають брудні розводи та дрібні пошкодження від взуття.

  4. 4. Оздоблення камінів. Абсолютно вся облицювальна плитка є вогнестійкою. Тому для оздоблення сміливо використовуйте будь-який вподобаний декор.

У ванній кімнаті матова поверхня дозволить уникнути ковзання та падіння. А для безперешкодного прибирання на кухні використовуйте гладку плитку. У кімнатах та залах сміливо реалізуйте свої фантазії у вигляді картин та панно.

Стилі та кольори

Ми пропонуємо вам ознайомитися з нашою колекцією. Плитка під мармур прикрасить великий зал або передпокій. Природне забарвлення виконає одночасно два завдання – доповнить інтер'єр нотами розкоші та приховає незначні розводи.

Для створення затишної обстановки та надання інтер'єру природності ідеально пасуватиме плитка під дерево. Продукція підходить для оздоблення сходинок, підлоги в кімнатах, а також широко використовується в кафе та ресторанах. Ви отримаєте підлогу у вигляді паркету або ламінату з високими показниками зносостійкості та практичності.

Плитка під камінь – це безпрограшний варіант. Ви зможете підібрати у нас будь-які кольорові рішення та прикрасите свій будинок дивовижним декором. Доповніть дизайн фактурними візерунками та картинами – і ваша кімната перетвориться в розкішний палац.

У нашому магазині ви зможете придбати кахель у будь-яких кольорах, фактурах і рельєфах. Ми завжди вам раді і пропонуємо тільки якісну та сучасну продукцію.Товари від 169 до 192 з 220

Сторінка:    
  1. 1
  2. 7
  3. 8
  4. 9
  5. 10

Почекайте...