Фільтри

Керамічна плитка для підлоги

Товари від 1 до 12 з 313

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 313

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Серед величезного асортименту облицювальних матеріалів кахель на підлогу є найкращим варіантом. Матеріал характеризується практичністю і естетичними можливостями.

Застосування облицювального матеріалу

Перш ніж купити кахель на підлогу варто проаналізувати рівень навантаження, можливість контакту з вологою і дію зовнішніх чинників.

Показник зносостійкості підбирається в такому порядку:

 1. • 1-2 рівні для невеликого навантаження;

 2. • 3 клас – середня прохідність (вітальня, магазини);

 3. • 4 – для скупчення великої кількості людей (гіпермаркети, банки).

Для ванної кімнати варто віддати перевагу матовій поверхні, оскільки при взаємодії з водою кахельна плитка на підлогу стає дуже слизькою.

На кухню, навпаки, підбирайте гладкі фактури, щоб уникнути скупчення жирних крапель у важкодоступних місцях.

Види забарвлень і фактур

Керамічна плитка для підлоги легко імітує різноманітні поверхні. Сучасне обладнання і технології дозволяють сканувати природні лінії з точністю до міліметра.

Ті матеріали, які ми не можемо собі дозволити через вартість або несумісність, з легкістю замінить плитка кахель для підлоги.

Унікальні варіанти з нашої колекції:

 1. 1. Дерево. Незалежно від рівня вологості і контакту з водою ви сміливо можете прикрашати кімнату деревинними малюнками. У каталозі представлена керамічна плитка для підлоги під паркет, ламінат і поверхня, що імітує грубі лінії неотесаного дерева.

 2. 2. Мармур. Керамічна плитка не просто копіює камінь, але і виступає йому конкурентом за технічними показниками і практичністю.

 3. 3. Бетон. Модні відтінки прикрасять підлогу сучасного приміщення. Бетонні орнаменти дуже цінуються в проектуванні інтер'єру студій та молодіжних кафе.

 4. 4. Орнамент. Керамічна плитка для підлоги з гарними малюнками зробить будь-яку кімнату затишною і домашньою. Зараз модно оформляти стіни в ніжній палітрі, а підлогу декорувати орнаментом. Дизайнери часто використовують його для проектування кухні.

 5. 5. Візерунки. У нас є великий вибір декорів. Від вас потрібно лише фантазія і натхнення. Картини можна вставити частково або виконати повне облицювання.

У нашому каталозі представлена керамічна плитка для підлоги у прямокутній, квадратній, шести і восьмикутній формах. Їх можна застосовувати окремо залежно від ваших смаків і комбінувати. Восьмикутна плитка при укладанні схожа на кульки, що дуже актуально при створенні чогось незвичайного.

Ми завжди на зв'язку і готові відповісти на будь-які питання щодо продукції.

Почекайте...