Kerama Marazzi

На заводах групи «Kerama Marazzi» стоять сучасне виробниче обладнання, яке завозиться сюди прямо з Італії. Сьогодні компанія готова порадувати своїх покупців не тільки якісною плиткою для підлоги, але і настінними і декоративними елементами, які допоможуть зробити ваш будинок неповторним.
Фільтри

5 фактів про Kerama Marazzi, найвідоміший бренд керамічної плитки

Факт 1:
Перший завод Marazzi Ceramiche було побудовано з картону

Майже)) В історію підприємства він увійшов як «Картонна фабрика». Ця назва з’явилась через те, що конструкція заводу була настільки слабкою, що його стіни підпирала паралельні ряди тополь. Так у 1935 році в Італії, розпочалась історію Керама Марацци, одного з найвідоміших брендів керамічної плитки.

Факт 2:
Перший керамограніт Kerama Marazzi був розміром 2х2 см

Роздивляючись сучасний асортимент Керама Марацци, каталог або сайт, складно уявити, що колись були можливі інші формати плитки. Проте, в історії компанії закарбовано не просто факт, а фото рекламного постеру першого керамограніту, датованого 1950м роком, який дійсно мав розмір 2х2 см. Сьогодні плитка Kerama Marazzi представлена понад сотнею колекцій різноманітних стилів, форм, розмірів та кольорів.

Факт 3:
Перша широкоформатна плитка була виготовлена у 1975 році і мала розмір 60х60

На сьогоднішній день найбільша плитка Керама Марацци має розмір 120х240 см. Компанія виготовляє унікальний продукт – керамічні килими. У 2018 році каталог Kerama Marazzi поповнився новими форматами 80х80, 20х160 и 80х160 см, а також плитою під дерево розміром 20х160 см. В асортименті виробника безліч різноманітних колекцій плитки більш звичних розмірів: 20х20 см, 20х30 см, 30х30 см та 60х60 см.

Факт 4:
Компанія Marazzi багато років є еталоном для усієї галузі

Marazzi Group уже близько 80 років. Компанія є власником десятків технологічних патентів. Її досягнення були неодноразово відзначені на світових галузевих виставках. У 1998 року з’явилась можливість купити плитку Керама Марацци в Україні. Менеджери Керама Експерт з радістю допоможуть вам підібрати плитку, яка вам сподобається та відповідатиме усім технічним вимогам.

Факт 5:
Заводи Marazzi Group є по всьому світу

Міжнародний концерн Marazzi Group об’єднує 20 виробничих майданчиків, розташованих в Італії, Франції, Японії, США, Росії, Іспанії. Керамічна плитка Керама Марацци продається у 130 країнах, в тому числі і нашій. На рік виробник випускає на ринок близько 100 млн м2 плитки. «Kerama Marazzi Украина» працює через мережу дистриб’юторів, серед яких є і наша компанія. Щороку компанія випускає нові колекції плитки, які одразу ж з’являються у шоурумах KeramaExpert та в асортименті нашого інтернет-магазину.

Почекайте...