Golden Tile

Українська керамічна група «Golden Tile» є закінченим циклом виробництва та дистрибуції плитки і керамограніта. Вона об'єднує Харківський плитковий завод, глиновидобувному підприємство «Шахтострой» і ексклюзивного дистриб'ютора продукції Харківського плиткового заводу ТОВ «Golden Tile».
Фільтри

5 Golden Facts про завод Golden Tile

Факт 1:
Golden Tile – найстаріший виробник плитки в Україні

Голден Тайл – нащадок знаменитого Харківського плиткового заводу (ХПЗ), який працює з 1946 року. Навіть уявити складно, як цьому керамічному гіганту вдалося не просто вистояти, а рік за роком проводити модернізації. До слова, перше італійське устаткування поставили ще в далекому 2004 році. Завдяки постійному розвитку, зараз підприємство є лідером галузі в Україні, а плитка Голден Тайл - відомою далеко за її межами.

Факт 2:
Завод виготовляє 23 міліонна м2 керамічної плитки на рік

Golden Tile – плитка, відоміше за яку в Україні просто не знайти. Думаємо, цих об’ємів може вистачити, щоб облицювати невеличку державу. У чому ж секрет такої популярності? По-перше, помірна ціна, обумовлена використанням української сировини. По-друге, неймовірно-великий вибір кольорів і фактур плитки. По-третє, легендарне ім’я заводу. Якби хтось вів таку статистику, то сказав би, що харківська плитка лежить у кожній п’ятій оселі України, і це схоже на правду)

Факт 3:
Якість плитки підтверджена сертифікатами ISO

Будь-який виробник плитки, який працює не лише на українському, а й на світовому ринку, має підтвердити якість своєї продукції. Добре, що Голден Тайл – плитка титулована. Вона багато років поспіль завойовує різноманітні звання і номінації в Україні. Наразі підприємство має спеціальну систему контролю якості продукції, підтверджену міжнародним сертифікатом. Продукція заводу гарантовано відповідає усім найжорсткішим європейським нормам.

Факт 4:
Плитка Golden Tile використовується у 27 країнах світу

Завдяки постійній участі виробника у різноманітних міжнародних виставках, харківська плитка Голден Тайл відома в усьому світі. Привабливою для іноземців є не тільки її низька ціна (у порівнянні з європейськими виробниками), а й сучасний дизайн. Ви просто зараз можете переконатися, яка класна плитка голден тайл, каталог продукції майже повністю розміщено у нас на сайті.

Факт 5:
7 з 9 ліній заводу оснащені цифровим друком

Не дивно, що Golden Tile має чи не найбільший модельний ряд керамічної плитки та керамограніту. Потужність заводу дозволяє випусками плитку різноманітних розмірів, форм, фактур і кольорів. Однієї тільки підлогової плитки 498 видів! До відома, на нашому сайті представлена майже вся плитка Голден Тайл, фото колекцій вражають. Переконайтеся в красі харківської плитки, замовивши у нас її безкоштовні зразки.

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...