Фартук для кухні

В этом разделе можно выбрать плитку на рабочую стену на любой вкус
Фільтри
  • Товар Плитка стіна TODOR 15х40 світло-бежевий успішно додано до списку порівняння.

Облицювання стін кухні ділиться на дві категорії - оформлення основної площі і укладання ділянки, розташованої над робочим місцем.

Плитка на кухню на фартух підбирається особливо ретельно, адже на нього покладається велика відповідальність. Місце, куди регулярно потрапляє пара, жирні плями і гарячі бризки, має бути практичним.

Перш ніж купити плитку на фартух, ознайомтеся, будь ласка, з технічними вимогами, а саме:

 1. • гладка фактура;

 2. • відсутність реакції на окріп;

 3. • щільна структура, щоб жир не вбирався;

 4. • стійкість до засобів для миття.

У нашому магазині вся продукція відповідає необхідним показникам, тому сміливо приступайте до вибору.

Варіанти облицювання

Пам'ятайте, ми рекомендуємо попередньо продумати бажаний результат. Якщо ви приблизно знаєте, що хочете, процес підбору стане приємним і ефективним.

Ми відібрали кілька цікавих рішень для оформлення, а саме:

 1. • Цегляна кладка. Улюблене багатьма облицювання може відрізнятися за кольором і розміром цегляних блоків. Така плитка для фартуха створює затишну атмосферу.

 2. • Мозаїка. Яскраві міні квадратики забезпечують акцент на робочій зоні, надаючи приміщенню якусь родзинку. Не бійтеся створювати контраст.

 3. • Восьмикутна плитка для фартуха на кухню. У результаті облицювання ви отримаєте ефект кульок, що є новинкою у світі дизайну.

 4. • Орнамент. Красиві малюнки підкреслять обраний вами стиль. Це можуть бути національні символи або просто красиві зображення.

 5. • Імітація природних поверхонь. Плитка для кухонного фартуха під камінь, бетон, мармур і дерево відкриває вам всі можливості для створення органічної картини.

Ми рекомендуємо обирати гладку фактуру. Якщо ви плануєте використовувати кімнату за призначенням (регулярно готувати), то намагайтеся підбирати світлі палітри або контрастні ілюстрації. Це дозволить вам приховати сліди плям до моменту чищення.

Плитка для кухні – фартух від сумлінних виробників

Ми отримуємо продукцію від вітчизняних і зарубіжних брендів. Механізм нашої роботи за довгий період плідної співпраці добре налагоджений. Все працює як годинник.

Будьте впевнені, купуючи товар, ви не переплачуєте за перекуповування або бренд і не купуєте залишки.

Кожна плитка на фартух, яку ви бачите на цьому майданчику, є якісною та відповідає всім необхідним нормам.

Ласкаво просимо у наш магазин!Товари від 25 до 48 з 101

Сторінка:    
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 5

Почекайте...