Фільтри

Дорогий керамограніт

Товари від 1 до 12 з 676

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 676

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Керамічний граніт – це унікальний матеріал, який вражає своїми технологічними характеристиками і естетичною красою.

Дорогий керамограніт для неповторного інтер'єру

Гарний гарнітур, дорога техніка і неординарні ідеї вимагають незвичайні рішення в оздобленні кімнат. Тут немає місця простим матеріалами і одноманітним малюнків – кожна лінія повинна викликати захоплення.

Ми пропонуємо вашій увазі дивовижні варіанти кольорів і фактур, в яких представлений дорогий гламурний керамограніт. Матеріал значно виграє серед продукції для обробки і вражає вибором кольорів.

Основні переваги:

 1. 1. Чіткість і натуральність. Малюнки наносяться на сучасному дорогому обладнанні, тому кожна лінія проглядається до найдрібніших подробиць.

 2. 2. Неповторність. У наборах представлені від 30 варіантів малюнків однієї тематики. Купуючи вподобану колекцію, ви створите цілу картину з абсолютно різних варіацій.

 3. 3. Сучасність. Виробники, які вкладають серйозний бюджет в якість і оригінальність малюнку, не економлять на створенні візерунків і текстур. Кожна нова колекція - це ретельне опрацювання відповідно до сучасних тенденцій.

Дорогий керамограніт – представлені варіанти

У нашому магазині ви підберете продукцію у виконанні квітами, орнаментом, натюрмортом і в імітації природних матеріалів.

У колекції представлені такі фактури:

 1. • глазурована - виготовляється з додаванням прозорого покриття;

 2. • матова - не блискуча плитка з приглушеними тонами;

 3. • полірована - блискуча поверхня, яка передає глибину забарвлення;

 4. • прозора глазур - створює імітацію скляної фактури;

 5. • рельєфна - імітує опуклості дерева і каменю, а також випускається у вигляді цегляної кладки.

Гламурний керамограніт ідеально підійде для оформлення залу, холів, кухні та ванної кімнати. Матеріалу не страшні зносостійкість, вплив вологи і хімічних речовин.

Також його використовують для облицювання супермаркетів, банків і офісів. Завдяки стійкості до морозів і зміні кліматичних умов, дорогий керамограніт прикрасить вуличну територію, сходинки, стежки, басейн і ґанок.

Кожен куточок, оформлений унікальним та суперсучасним матеріалом, стане неповторним та незабутнім. У нашому магазині ви знайдете кращі рішення, які зможуть задовільнити навіть найвибагливіших цінителів моди.

Почекайте...