Фільтри

Дорога плитка для ванної

Товари від 1 до 12 з 1055

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 1055

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Гідний євроремонт вимагає використання відповідних матеріалів. При проектуванні дизайну ванної кімнати враховуються всі тонкощі і дрібниці. Імпортна сантехніка, якісна система освітлення потребують відповідного облицювання.

До вашої уваги у нас представлена дорога плитка для ванної. Матеріал виготовлений за всіма технологічними вимогами і виконаний у вишуканих малюнках і фактурах.

Переваги дорогої продукції

На відміну від стандартних матеріалів дорога плитка для ванної має додаткові якості, а саме:

 1. 1. Малюнки не повторюються, що є важливим критерієм у проектуванні декору для великої площі. Кожен набір складається мінімум із 30 варіантів унікальних зображень. Тому ви сміливо можете створювати неповторний фон, де кожна плиточка відіграє свою роль.

 2. 2. Чіткі лінії у зображенні. Для створення ілюстрації виробники витрачають значний бюджет. Високотехнологічне обладнання та надстійкі барвники забезпечують чітке промальовування кожного малюнка і відтінку.

 3. 3. Природні кольори. Матеріал максимально правдоподібно імітує природні поверхні. Відрізнити оригінал від дорогого аналога практично неможливо.

 4. 4. Відповідність модним тенденціям. Гламурна плитка для ванної підкреслить ваш стиль і створить той фон, який ви очікуєте.

Наша продукція складає гідну конкуренцію природним облицювальним матеріалам та виправдовує зазначену на неї вартість.

Асортимент

У колекції представлено більше 300 видів продукції. Серед вишуканих моделей присутні орнаменти, картини, панно та імітації. У вас є можливість вибирати серед квітів, відтінків та навіть фактур.

Дорога плитка для ванної кімнати використовується дизайнерами для формування ультрамодних фонів. Деякі ідеї ми запозичили у них і готові поділитися з вами.

Зразки оформлення:

 1. • Мармурова підлога та орнамент на стінах. Яскраве поєднання ідеально підходить для великої площі. Контрастний орнамент візьме на себе основний акцент і додасть інтер'єру вишуканості і переваги.

 2. • Яскрава глянсова поверхня. Якщо вам імпонує сучасний і ризикований стиль, то даний формат – це те, що вам потрібно. Комбінуйте яскраві кольори з білим або іншим нейтральним забарвленням, створюючи свої особливі картини.

 3. • Вставки у вигляді фактурного каменю або імітації неотесаного дерева. Ви можете виділити колони, сходи або оформити опуклими елементами джакузі.

 4. • Малюнки та панно. Залежно від обраного формату прикрасьте ванну класичними зображеннями або сучасними ілюстраціями. Дорога плитка у ванну кімнату полюбилася світовим дизайнерам.

Ми реалізуємо якісну продукцію від надійних компаній-виробників. Будемо раді бути вам корисними.

Почекайте...