Фільтри

Дорога керамічна плитка

Товари від 1 до 12 з 1277

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 12 з 1277

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

При створенні розкішного інтер'єру керамічне покриття стане незамінним атрибутом. Вироби високої якості та модні новинки здатні перетворити будь-яке приміщення в неповторну композицію.

Дорога керамічна плитка: переваги

Дорогий формат облицювального матеріалу сильно відрізняється від дешевих типів продукції. Тому від того, який варіант ви придбаєте, залежить кінцевий результат ремонту.

Відмінні особливості:

 1. 1. Чіткість у промальовуванні елементів. Дорога керамічна плитка виготовляється на якісному обладнанні, де особлива увага приділяється нанесенню чіткого та насиченого малюнку. Якщо прикласти дорогу плиту до дешевої, ви відразу помітите відмінність.

 2. 2. Неповторність малюнку. Виробники дорогого матеріалу направляють свої сили та бюджет на створення понад 30 абсолютно різних варіантів декору для однієї колекції. Відповідно, купуючи продукцію, ви не зіткнетеся з проблемою повторів, а навпаки, отримаєте унікальну композицію.

 3. 3. Натуральність. Дорогий кахель максимально точно імітує кожну лінію оригіналу. Виробники не економлять на витратах та сканують безліч шматків каменів, дерев та інших поверхонь. Кожен малюнок чітко передає всі відтінки та затемнення, створюючи об'ємну картину, якою можна насолоджуватися нескінченно.

 4. 4. Тенденції. Сучасні розробки провідних дизайнерів вдосконалюються кожні 10 років. Гламурна керамічна плитка стане головним фоном у створенні інтер'єру та доповнить гарнітур і техніку унікальними композиціями.

Не менш важливим показником даного типу є відповідність розмірів і малюнків. Плитка під камінь випускається у великих розмірах, а дорогий кахель у виконанні під дерево проектується у подовженому форматі. Чіткість у даному питанні сприятливо позначається на естетичних показниках плитки у кінцевому результаті.

Наші пропозиції

У нашій колекції дорога керамічна плитка представлена у понад ніж 500 варіантах. Широкий спектр кольорів, декорів та імітацій дозволить втілити у життя навіть самі неординарні фантазії. Продукція відрізняється не тільки за забарвленням, а й вражає різноманітністю фактурних рішень.

Ми працюємо з марками, які напрацьовували репутацію роками. Купуючи нашу продукцію, ви отримуєте не тільки красиву плитку, але й якісний облицювальний матеріал.

Почекайте...