Дорога плитка для підлоги

Дорогая Плитка для Пола
Фільтри

Товари від 1 до 24 з 774

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Товари від 1 до 24 з 774

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Сторінка:
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5

Мода на дизайн інтер'єру регулярно змінюється, створюючи нам ґрунт для нових ідей і можливостей.

Одним із улюблених матеріалів дизайнерів є дорога плитка для підлоги. Це не дивно, адже керамічна продукція вдосконалюється паралельно новим розробкам.

Матеріал є паличкою-виручалочкою, так як може імітувати приголомшливі малюнки і використовуватися абсолютно у будь-якому місці.

Особливості продукції

Дорога плитка для підлоги істотно відрізняється від стандартного матеріалу. Особливо різниця помітна при оформленні кімнат у великих квартирах і будинках.

Переваги:

 1. 1. Неповторні малюнки. Кожна колекція має від 30 абсолютно різних візерунків. Дизайнери витрачають багато часу на створення картинок. У підсумку кожна ділянка підлоги стає унікальною, що підкреслює тонкий смак власника житла і його статус.

 2. 2. Якість фактури. Сканування поверхонь природних матеріалів здійснюється за допомогою високоякісного обладнання. Гламурна плитка для підлоги ідентично імітує кожну лінію, відтінок і опуклість оригіналу. Підлоги гідно виглядають на рівні дорогих меблів і техніки.

 3. 3. Сучасні зображення. Формат продукції відповідає модним тенденціям, що позитивно позначається на використанні у сучасних ремонтах.

Дорога плитка для підлоги, яка представлена в нашому магазині, відповідає перерахованим характеристикам. Щоб ви не обрали – орнамент, імітацію або візерунок – ви помітите чітке промальовування кожної лінії.

В асортименті представлені:

 1. • матова;

 2. • глянсова;

 3. • рельєфна фактура;

 4. • полив'яна глазур;

 5. • прозора глазур.

Матова поверхня підходить для ванних кімнат і басейнів. Шорсткість запобігає падінню при контакті з вологою. Ви здивуєте друзів і знайомих, якщо оформите підлоги в деревинному виконанні.

Глянсова фактура ідеально передає малюнки дорогоцінних природних матеріалів. Імітація плитки або каменю створить відчуття дороговизни і шику. Підлога легко миється і має високу зносостійкість.

Прозора глазур використовується в якості декору. А рельєфна дорога плитка для підлоги прикрашає підлогу за допомогою незвичайних вигинів і фактур.

Наші пропозиції

Наш магазин дорожить своєю репутацією, яку ми збирали по крихтах. Сьогодні ми маємо постійних покупців і велику кількість позитивних відгуків. Ми дуже тремтливо ставимося до своїх клієнтів і пропонуємо тільки найкраще!

Допомогти розрахувати кількість плитки?
Допомогти розрахувати кількість плитки?
Стіна-1
Ви можете завантажити план приміщення або стіни і ми зробимо розрахунок плитки самі.
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
 

Почекайте...